Uczennice zarzucają nauczycielowi zawodu przekroczenie granic. Dyrektor Mechanika zgłasza problem na policję. – 7 grudnia przyjęliśmy zawiadomienie, sprawa objęta jest śledztwem – potwierdza Robert Zwoliński, oficer prasowy skierniewickiej komendy . Po szczegóły odsyła do prokuratury.

Prokurator Magdalena Hryniewicz-Rucińska informuje: – 13 grudnia skierowaliśmy do sądu wniosek o przesłuchanie dwóch nieletnich uczennic, nie ma wyznaczonego terminu.

Dziewczyny twierdzą, że nauczyciel utrzymywał z nimi koleżeńskie relacje. Czy było coś więcej, odpowie śledztwo.

– Mogę się opierać na tym, co wiemy ze szkoły. Trzeba będzie ocenić wiarygodność tego o czym mówią nastolatki. Naturalnie, sprawdzimy też,  czy dziewczynki nie były np. zagrożone z jakiegoś przedmiotu, czy ten nauczyciel w tym sensie nie był im niewygodny – mówi prokurator.

Dziewczyny mówią o głaskaniu po kolanie, ramieniu, prywatnych mailach, SMS-ach.

– Nie jest prawdą, że nauczyciel został zawieszony w obowiązkach przeze mnie. Znajduje się na zwolnieniu lekarskim. Faktycznie o sprawie poinformowałam policję. Rozmawiałam z rodzicami, czekamy na wyniki pracy śledczych – mówi Maria John, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach.

anw, fot. arch.

Cały artykuł na ten temat znajduje się w aktualnym wydaniu (3.01) "Głosu Skierniewic i Okolicy", e-wydanie do zakupienia TUTAJ

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1484 sekundy