Jutrzenka Drzewce pozostaje niepokonaną drużyną w skierniewickiej okręgówce. W niedzielę (5.09) ograła Unię II w Skierniewicach 3:0. (fot. Adam Michalski)

Jutrzenka Drzewce po 4. kolejkach sezonu 2021/2022 na poziomie skierniewickiej Klasy Okręgowej pozostaje jedną z dwóch ekip notujących komplet zwycięstw. W niedzielę (5.09) zespół Roberta Szuberta pokonał w Skierniewicach rezerwy Unii 3:0. Po raz czwarty wygrał także Manchatan.

W 4. serii gier ciekawie zapowiadało się starcie w Skierniewicach, gdzie Unia II prowadzona przez Artura Osadowskiego podejmowała lidera Jutrzenkę Drzewce. Mecz zakończył się wygraną gości 3:0. Bramki zdobyli: Cezary Dominiak, Filip Niźnikowski i Jakub Perek.

Dzięki wygranej Jutrzenka utrzymała pozycję lidera zdobytą już w 1. kolejce, ponadto imponuje bilansem bramkowym 25:2.

W sobotę (4.09) na jeden dzień w fotelu lidera zameldował się Manchatan Nowy Kawęczyn. Drużyna Jarosława Foksa pokonała Mazovię Rawa Mazowiecka 4:3 i identycznie jak lider nie straciła jeszcze punktów w trwających rozgrywkach.

Trzecie zwycięstwo w sezonie i trzecie z rzędu zanotował Widok Skierniewice, który w na boisku w Sierakowicach podejmował Orlęta Cielądz. Drużyna Rafała Rożka zwyciężyła 5:2, chociaż do przerwy był remis 1:1. Goście prowadzili 1:0 po trafieniu Patryka Sochy. Tuż przed przerwą wyrównał Damian Gromek. Po przerwie osiedlowi  prowadzili już 4:1, a na listę strzelców wpisali się: Wojciech Wojciechowski, Miłosz Krawczyński i Jan Krupa. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Jakub Bylewski. Wcześniej drugą bramkę dla Orląt zdobył Paweł Stępniak.

Juvenia Wysokienice grała na wyjeździe z GKS Bedlno. W niedzielę (5.09) przegrała po raz czwarty, tym razem 1:6.

Bramki Macieja Dębskiego i Pawła Czyża dały GLKS Wołucza wygraną 2:1 w Brzezinach ze Startem.

W innych spotkaniach Pelikan II Łowicz ograł Pogoń Bełchów 3:2, Olimpia Chąśno pokonała Olimpię Niedźwiada 1:0, a w Jeżowie Olimpia okazała się lepsza od Korony Łaguszew 4:0.

W najbliższy weekend (11-12.09) zagrają: Manchatan Nowy Kawęczyn – GKS Bedlno, Unia II Skierniewice – Mazovia Rawa Mazowiecka, Pelikan II Łowicz   – Juvenia Wysokienice, Olimpia Chąśno – Jutrzenka Drzewce, Start Brzeziny – Pogoń Bełchów, Widok Skierniewice – Olimpia Niedźwiada, Olimpia Jeżów – GLKS Wołucza i Korona Wejsce – Orlęta Cielądz.