Rodzina, przyjaciele, koledzy, uczniowie i zawodnicy pożegnali dziś (6.12) Jacka Kłosińskiego: wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego w SP nr 4 w Skierniewicach, trenera i wychowawcę wielu sportowych pokoleń. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kościele oraz na cmentarzu parafialnym w Bolimowie. Jacek Kłosiński zmarł 2 grudnia. Miał 59 lat. - Jacek był wspaniałym kolegą i znakomitym nauczycielem mwiła w kościele Barbara Karwat, dyrektor SP nr 4 w Skierniewicach. - Miał duszę sportowca, wojownika, ktry w swoim życiu stoczył wiele zwycięskich pojedynek. Kochał ludzi. Uwielbiał sport i pracę z młodzieżą. To był wspaniały człowiek. Jacek Kłosiński jako zawodnik zdobywał medale mistrzostw Polski m.in. w rzucie oszczepem. Jako trener wychował m.in. medalistw finałw krajowych Czwartkw Lekkoatletycznych. Jego słynnym powiedzeniem było ,,ruszaj się, bo zardzewiejesz''. Tekst i fot. tomi

Rodzina, przyjaciele, koledzy, uczniowie i zawodnicy pożegnali dziś (6.12) Jacka Kłosińskiego: wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego w SP nr 4 w Skierniewicach, trenera i wychowawcę wielu sportowych pokoleń. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kościele oraz na cmentarzu parafialnym w Bolimowie. Jacek Kłosiński zmarł 2 grudnia. Miał 59 lat.

- Jacek był wspaniałym kolegą i znakomitym nauczycielem – mówiła w kościele Barbara Karwat, dyrektor SP nr 4 w Skierniewicach. - Miał duszę sportowca, wojownika, który w swoim życiu stoczył wiele zwycięskich pojedynek. Kochał ludzi. Uwielbiał sport i pracę z młodzieżą. To był wspaniały człowiek.

Jacek Kłosiński jako zawodnik zdobywał medale mistrzostw Polski m.in. w rzucie oszczepem. Jako trener wychował m.in. medalistów finałów krajowych Czwartków Lekkoatletycznych. Jego słynnym powiedzeniem było ,,ruszaj się, bo zardzewiejesz''.

Tekst i fot. tomi

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Anna Kłosińska finalistką konkursu trójskoku...

Rusza Puchar Polski edycja 2022/2023

Pływaczka Alicja Rodziewicz w europejskiej...

Piłkarska młodzież rozpoczęła przygotowania do...

Projekt "Ukrzesłowienie" w Białyninie

Kolejne triathlonowe sukcesy skierniewiczan

MKS Ósemka ma aż czterech koszykarzy w szerokiej...

Deszczowe półfinały piłkarskiego Turnieju o...

American dream Jana Michalaka

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA