Piłkarski sezon 2015/16 zbliża się wielkimi krokami. Już w weekend 22-23 sierpnia nowe rozgrywki zainaugurują drużyny klasy okręgowej i A klasy. Wcześniej, w najbliższy weekend, odbędą się spotkania 1. rundy okręgowego Pucharu Polski. Ekipy szlifują formę w grach kontrolnych. Ostatni sparing mają za sobą podopieczni Piotra Wysockiego i Łukasza Korwka. Widok w czwartek (13.08) pokonał w Sierakowicach Sierakowiankę 6:1.Mecz toczył się w dobrej, przyjacielskiej atmosferze, przy pięknej letniej pogodzie. Zespł Widoku, w tym meczu, zagrał bez kilku zawodnikw, ktrzy stanowić będą o sile "osiedlowych" w rozgrywkach 2015/16. W Sierakowicach, z rżnych powodw nie mogli wystąpić, między innymi, doświadczeni: Robert Hyży i Daniel Paprocki, oraz młody filar obrony - Michał Sopyła. Jednak ci, ktrzy zagrali nie mięli problemw z pokonaniem Sierakowianki. Bramki dla Widoku zdobyli: Rafał Sawicki, Kamil Karwat, Segun Solagbade (z rzutu karnego), Eryk Staszewski, Wojciech Borowiec i Tomasz Wrzodak. Dla ambitnie walczących gospodarzy trafił wychowanek Widoku Dariusz Skoczylas. Więcej o meczu, a także o weekendowych spotkaniach Pucharu Polski w wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy" z 20 sierpnia. Tekst i fot. Adam Michalski

Piłkarski sezon 2015/16 zbliża się wielkimi krokami. Już w weekend 22-23 sierpnia nowe rozgrywki zainaugurują drużyny klasy okręgowej i A klasy. Wcześniej, w najbliższy weekend, odbędą się spotkania 1. rundy okręgowego Pucharu Polski. Ekipy szlifują formę w grach kontrolnych. Ostatni sparing mają za sobą podopieczni Piotra Wysockiego i Łukasza Korwka. Widok w czwartek (13.08) pokonał w Sierakowicach Sierakowiankę 6:1.

Mecz toczył się w dobrej, przyjacielskiej atmosferze, przy pięknej letniej pogodzie. Zespół Widoku, w tym meczu, zagrał bez kilku zawodników, którzy stanowić będą o sile "osiedlowych" w rozgrywkach 2015/16. W Sierakowicach, z różnych powodów nie mogli wystąpić, między innymi, doświadczeni: Robert Hyży i Daniel Paprocki, oraz młody filar obrony - Michał Sopyła.

Jednak ci, którzy zagrali nie mięli problemów z pokonaniem Sierakowianki. Bramki dla Widoku zdobyli: Rafał Sawicki, Kamil Karwat, Segun Solagbade (z rzutu karnego), Eryk Staszewski, Wojciech Borowiec i Tomasz Wrzodak. Dla ambitnie walczących gospodarzy trafił wychowanek Widoku Dariusz Skoczylas.

Więcej o meczu, a także o weekendowych spotkaniach Pucharu Polski w wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy" z 20 sierpnia. Tekst i fot. Adam Michalski

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Rzadziej chorujemy

Unia z pucharem wojewódzkim!

Autor kryminałów Wojciech Chmielarz gościł w...

Botaniczne trio z piekła rodem i korzeniach ze...

Festiwal Koszykówki oficjalnie zakończył sezon...

Dziś finał! Unia sięgnie po piąte trofeum w...

Sędziowała Słowacji i Serbii oraz w finale...

Bohaterowie powieści Bolesława Prusa pojawili...

Skierniewiccy ósmoklasiści symbolicznie żegnają...