budowlanka (23).jpg

budowlanka (23).jpg

Sezon studniówkowy w Skierniewicach otworzyli uczniowie popularnej w mieście Budowlanki (19.01). Podczas zabawy towarzyszyli im partnerzy i partnerki, a także nauczyciele i zaproszeni goście. W Centrum Konferencyjno Rozrywkowym Fokus, gdzie zorganizowano bal, bawiło się około 130 osób, w tym 53 maturzystów.

Przepięknie odtańczonego poloneza, a także część artystyczną oraz galę rozdania Oscarów Budowlanki 2019 obserwowali rodzice i zaproszeni goście. Następnie uroczystego otwarcia studniówki dokonał Waldemar Janus, dyrektor ZSZ nr 1.

– Bawcie się dziś do białego rana, nie ma co myśleć, co będzie za tydzień, dwa, trzy… Dziś jest czas zabawy, jednak czas zabawy się skończy i przyjdzie czas na pracę. Mam nadzieję, że te przysłowiowe sto dni dobrze wykorzystacie – mówił dyrektor. – Przed wami matura, egzamin dojrzałości, a jako ludzie dorośli będziecie podejmować decyzje, działać we własnym imieniu i na własny rachunek. Podejmowanie decyzji jest bardzo trudne i odpowiedzialne, życzę, żebyście dokonywali tylko dobrych wyborów, byście nie musieli się za nie nigdy w życiu wstydzić – uświadamiał maturzystów Waldemar Janus.

Na studniówce bawili się uczniowie czterech klas czwartych Budowlanki, kształcący się w zawodach: technik budownictwa z wychowawcą Tadeuszem Maciejakiem,

technik architektury krajobrazu z wychowawczynią Małgorzatą Koper, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z wychowawczynią Haliną Marat, a także klasy łączonej - technikum urządzeń sanitarnych oraz technikum ogrodniczego z wychowawczynią Joanną Warda.

Tekst i fot. Joanna Młynarczyk

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2426 sekundy