Łowiczanka, Magda Więcławska, podczas dzisiejszego spotkania kobiet będzie prosić skierniewiczan o wsparcie.

Łowiczanka, Magda Więcławska, podczas dzisiejszego spotkania kobiet będzie prosić skierniewiczan o wsparcie. (fot. arch.)

Do Skierniewic przyjedzie dziś (8.03) Magda Więcławska, łowiczanka zmagająca się od wielu lat z chorobą nowotworową. Wraz z przyjaciółmi i wolontariuszami weźmie udział w Mieście Kobiet, gdzie będą zbierane pieniądze do puszki na jej leczenie.

Przypomnijmy, że impreza organizowana z okazji Dnia Kobiet w Skierniewicach rozpocznie się o godz. 15 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pomologicznej 8. Do późnych godzin wieczornych na panie czekać będzie moc atrakcji: prelekcje, pokazy i spotkania dotyczące mody, urody, stylu i formy. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in. Monika Jurczyk, stylistka znana z programu „Pytanie na Śniadanie” oraz Kasia Bigos, która poprowadzi autorski trening Fire Workout. Liczne stoiska umożliwią paniom zakupy, a także konsultacje ze specjalistami od stylu i urody.

W trakcie spotkania statuetką Kobiety „Głosu” 2018 nagrodzona zostanie Barbara Widulińska, doradca prezydenta Krzysztofa Jażdżyka, która zebrała najwięcej głosów w plebiscycie tygodnika „Głos Skierniewic i Okolicy”. Uroczyste wręczenie statuetki o godz. 17.10.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2754 sekundy