(fot. Joanna Młynarczyk)

Letnie czwartki w parku miejskim w Skierniewicach należą do Pani Muzyki i jej małych gości. To oni wtedy rządzą w pobliżu altany. Ewa Kozioł – jak siebie nazywa Pani Muzyka – kolejny rok zaprasza na umuzykalniające zajęcia dla dzieci i ich rodziców.

– Zajęcia są otwarte, ale nie mają formy koncertu, tylko wspólnej zabawy z muzyką – mówi Ewa Kozioł. – Zapraszamy dzieci, rodziców, babcie, ciocie, bo chodzi o to, by pobawić się w rodzinnym gronie, miło spędzić czas. Śpiewamy, gramy na instrumentach, relaksujemy się, a wszystko po to, by lepiej rozumieć muzykę – tłumaczy.

Na zajęcia Pani Muzyka przynosi dzieciom ciekawe instrumenty – jest altówka, ukulele, melodyka. Puszcza bańki mydlane, maluchy bawią się piłeczkami i innymi rekwizytami.

Zajęcia odbywają się w skierniewickim parku już kolejny rok z rzędu.

– Rozpoznaję wśród uczestników buzie dzieci z poprzednich lat, bardzo mnie cieszy, że wracają, ale są też nowi – podkreśla Pani Muzyka.

– Przychodziliśmy kilka lat temu na zajęcia ze starszym synem, Tobiaszem, był bardzo zadowolony, dlatego teraz, kiedy usłyszałam, że zajęcia w parku wracają, od razu zdecydowałam, że przyprowadzę córkę – mówi Justyna Wiśniewska. – Dobrusia ma półtora roku, jest pochłonięta muzyką, świetnie się bawi. Po powrocie do domu dalej ćwiczymy, powtarzamy piosenki, a ona wspaniale reaguje, od razu zaczyna się kołysać, serdecznie polecamy wszystkim rodzicom te zajęcia – dodaje.

Zajęcia umuzykalniające z Ewą Kozioł w parku odbywać się będą w czwartki o godz. 18 (poza 15 sierpnia), do końca wakacji. Udział jest w nich bezpłatny, ale należy zabrać kocyk do siedzenia. W przypadku złej pogody spotkanie może zostać odwołane.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2079 sekundy