Przed nami druga odsłona biegu i spaceru z PSYjacielem.

Przed nami druga odsłona biegu i spaceru z PSYjacielem. (fot. Adam Michalski)

Już w najbliższą niedzielę (6.10) na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach odbędzie się druga edycja biegu i spaceru z PSYjacielem.

Zarówno bieg jak i spacer odbędą się na dystansie 3,5 kilometra. Głównymi założeniami wydarzenia są: popularyzacja opieki nad psami, aktywny wypoczynek w towarzystwie psa, czy przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. Impreza będzie miała dobroczynny charakter. Całość opłat startowych zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji Pomocy Zwierzętom ROKA. Podczas imprezy będzie można porozmawiać z behawiorystą, będzie zorganizowany bazarek, z którego dochód przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji ROKA.

Organizatorem zawodów jest Fundacja Pomocy Zwierzętom Roka w Skierniewicach. Współorganizatorami są: Urząd Miasta Skierniewice, Ośrodek Sport i Rekreacji w Skierniewicach oraz ZUM Skierniewice.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 8.00. Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 9.45. Bieg wystartuje o godzinie 10.00, o godzinie 12.00.

Pierwsza edycja miała miejsce 23 września 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które rozpocznie się o godzinie 9.45 na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach przy ulicy Pamiętnej 16.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2792 sekundy