z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 października 2019 | 13:22 komentarzy 18
Dariusz Klimczak podczas przedwyborczej konferencji prasowej.

Dariusz Klimczak podczas przedwyborczej konferencji prasowej. (fot. Bartosz Nowakowski)

Obwodnica miasta, powstanie szpitalnych oddziałów (kardiologii oraz urologii), a także budowa nowego stadionu piłkarskiego to główne postulaty, które przedstawił Dariusz Klimczak (PSL) podczas przedwyborczej konferencji prasowej.

Bez względu na to, kto dostanie się do sejmu, chciałbym, aby wszyscy posłowie, uzyskując głos za sprawą skierniewiczan, pamiętali o tym mieście. Ubolewam nad tym, że byli posłowie, pochodzący ze Skierniewic nie zadbali o interesy miasta. Nie przypominam sobie inwestycji rządowej, a przecież byli politycy z tego miasta, którzy mieli okazje być przedstawicielami partii rządzącej mówi na wstępie Dariusz Klimczak.

Kandydat na posła przedstawił trzy obszary, które są dla niego najważniejsze. Pierwszy z nich to obwodnica wraz z wiaduktem oraz obwodnicą w Mokrej Prawej.

Obwodnica to jest pierwszoplanowa sprawa. Miasta nie stać na taką inwestycję, choć Skierniewice nie są najbiedniejszym z miast przekonuje Dariusz Klimczak.
 


Kandydat na posła nie zapomniał również o swoim koronnym obszarze, jakim jest szpital.

Szpital skierniewicki to oczko w mojej głowie. Kiedy odchodziłem z funkcji wykonawczych w województwie, mówiłem, że jest potrzeba rozszerzenia działalności tego szpitala. Mimo, że sieć szpitali w wykonaniu Prawa i Sprawiedliwości ograniczyła skierniewicką placówkę. Nie zmienia to faktu, że będąc po pozytywnych opiniach konsultantów wojewódzkich do spraw kardiologii i urologii, planowaliśmy powstanie tych dwóch oddziałów. Minął rok, a ja nie widzę, żeby nowe władze coś w tym kierunku zrobiły dodaje kandydat.

Dariusz Klimczak, odniósł się także do słów Antoniego Macierewicza oraz Ewy Wendrowskiej kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, którzy w zeszłym tygodniu odwiedzili szpital w ramach pozyskanego kredytu przez skierniewicki szpitali. Politycy PiS-u podkreślali, że słaba sytuacja finansowa placówki była podyktowana  rządami poprzedników.

To co można było zrobić z punktu inwestycyjnego to zostało zrobione. Nie pomagało tylko województwo, ale też duże środki przeznaczało miasto. Wracanie do przeszłości, skąd wzięło się zadłużenie to jest marnowanie czasu. Moim zdaniem polityk zarówno samorządowy czy reprezentujący sejm powinien przede wszystkim myśleć o przyszłości rozwoju każdego podmiotu leczniczego przekonuje Dariusz Klimczak.

Trzecia sprawa to sport, chodzi przede wszystkim o stadion, a także halę balonową.

Nie sposób wymienić wszystkich zapotrzebowań sportowych, jednak najczęściej spotykam się z przedstawicielami piłkarzy. Potrzebny jest stadion, a w tym przypadku również samo miasto nie jest w stanie udźwignąć tej inwestycji kończy Dariusz Klimczak.

 

 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 56

 • 15
  BARDZO PRZYDATNY
 • 4
  ZASKAKUJĄCY
 • 8
  PRZYDATNY
 • 6
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY
 • 3
  WKURZAJĄCY
 • 16
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~cichy 0 10 miesięcy temuocena: 100% 

  nie znam - nie wiem co sądzić na ten temat

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wiceprezes -1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Mieszkańcy Skierniewic pamiętają celowe utworzenie stanowiska wiceprezesa zarządu Energetyce dla jego żony. Dzięki wolnym mediom wyszło to na jaw. W Skierniewicach głosów nie otrzyma. Mieszkańcy całego okręgu wyborczego też powinni o tym pamiętać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obserwator -2 10 miesięcy temuocena: 100% 

  On myśli że tu żyją głupi ludzie? Każdy pamięta Martę Giermasińską w Energetyce. Niech szczęścia szuka w Rawie, tu głosów nie nabije, z resztą podobnie jak 4 lata temu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ola -3 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Kazał zatrudnić swoją narzeczoną z wykształcenia katechetkę w Energetyce Cieplnej za 8 tyś. Zielona zaraza!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~10. Janowska z PiS -4 10 miesięcy temuocena: 50% 

  Pieniądze na takie inwestycje nie biorą się znikąd. Potrzebne jest dofinansowanie centralne. I dlatego ja zagłosuję na Małgorzatę Janowską z PiS. Pracuje w Komisji Śledczej ds. VAT. Swoimi działaniami ukruciła kradzież przez mafie vatowskie miliardów złotych z naszych podatków. To dzięki takim ludziom jak ona są pieniądze takie inwestycje a także na programy 500 plus, 13 emetytury i inne. Tak realnie działają prawdziwi politycy. Małogrzata Janowska ma nr 10 na liście PiS w naszym okręgu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Niktwazny -5 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Pan Klimczak nie wie ze w Szpitalu Wojewódzkim w Skierniewicach od wielu lat prężnie działają oddziały kardiologii i nefrologii ? A urologia w ramach chirurgii tez ma się dobrze. Co za indolencja! Obwodnica, albo wiadukt bardziej przyda się Łowiczowi. Przerażajace!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ytr -6 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Pan Klimczak miał pod opieką szpital Skierniewicki w poprzedniej kadencji a nie wie jakie oddziały w nim są!!!! Żenada. Pasać krowy a nie rządzić Polską!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~majtek -7 10 miesięcy temuocena: 100% 

  obiecanki cacanki a glupiemu stoi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sabcia -8 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Razem z Kosiniakiem-Kamyszem uważają, że Polacy mają krótką pamięć. Nie wszyscy panie Dariuszu, nie wszyscy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rudyryjek -9 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Ja pamiętam niestety tylko, jakie pośmiewisko na całą Polskę zrobił ze Skierniewic Pan Klimczak lokując swoją ówczesną narzeczoną w Elektrociepłowni. Dziękujemy. Pamiętamy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~potomek chłopa folwarcznego -10 10 miesięcy temuocena: 100% 

  To ten pan ulokował swoją dziunię w kotłowni za 8k PLN / mies.?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Just -11 10 miesięcy temuocena: 70% 

  Kolejny stadion?! Serio?! Nie ma innych dyscyplin sportowych w tym mieście?! Pilniejszych potrzeb?! Może skupić się na wodzie i tego typu inwestycjach.... Btw. Ciepła posadę też wszyscy pamietaja

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ruda -12 10 miesięcy temuocena: 27% 

  Ma Pan mój głos. Wiele zrobił Pan dla tego miasta i może praca w sejmie pozwoli zrobić więcej. Jestem stąd będę głosować ❎ na człowieka, którego znam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anonim -13 10 miesięcy temuocena: 80% 

  A gdzie Pani Ruda pracuje? I dzięki komu? ARiMR, KRUS, Starostwo? Bo ja też jestem stąd i nie czuję żeby ten gość cokolwiek zrobił dla Nas prócz wsadzenia starej na stanowisko w EC.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ira -14 10 miesięcy temuocena: 100% 

  pewnie posadka tez załatwiona lub inne profity. Człowiek normalnie myslący nie zagłosuje. na oszusta

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~artur -15 10 miesięcy temuocena: 100% 

  ruda lecz sie na glowe ,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~YOLO -16 10 miesięcy temuocena: 80% 

  Są inne pilniejsze potrzeby niż stadion.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~eryk -17 10 miesięcy temuocena: 80% 

  Skierniewice i nie tylko pamiętają jak Pan Klimczak załatwił posadke swojej narzeczonej jako wice prezes Elektrociepłowni za 8000zł gołej pensji. Osoba bez doświadczenia i bez wykształcenia w tym kierunku!!!! a teraz mydli oczy wyborcom!!!! Tfuuu...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2845 sekundy