z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 listopada 2019 | 22:49

(fot. Joanna Młynarczyk)

Już po raz XXV w Skierniewicach odbył się Wojewódzki Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów. Swoje talenty zaprezentowali wokaliści, gawędziarki recytatorki, chóry, grupy taneczne, teatralne, zespoły folklorystyczne, kapele ludowe oraz kabarety. Przesłuchania trwały całą sobotę (30.11).

Podczas przeglądu nie zabrakło występów skierniewiczan prezentujących się w różnych kategoriach. Swój niemały dorobek pokazały kluby seniora: Rawka, Ustronie, Ara, Zgoda, Przyjaźń i Jutrzenka.

Wszystkim występom przyglądało się jury. Wśród skierniewiczan, pierwsze miejsce w kategorii zespoły folklorystyczne za program taneczno-wokalny otrzymał zespół folklorystyczny Ustronie. Nagrody do skierniewiczan powędrowały także w kategorii teatry. Wyróżnienie przyznano grupie Karuzela czasu z Rawki za spektakl „Po prostu rodzinka”, a trzecie miejsce zdobyły Babki z rodzynkami z klubu Zacisze za spektakl „Reality show”. Ponadto wszystkie skierniewickie kluby seniora wyróżniono za wystawę rękodzieła artystycznego, którą zorganizowano w holu kina. Zwycięzcy poza nagrodami finansowymi, otrzymali kwalifikacje do Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS”, który odbędzie się latem 2020 roku we Włocławku.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2412 sekundy