Dzieci czekały na świętego mikołaja od wielu dni.

Dzieci czekały na świętego mikołaja od wielu dni. (fot. Joanna Młynarczyk)

Wizyta świętego mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów przez dzieci. Piątek, 6 grudnia był dniem pełnym emocji i radości dla najmłodszych skierniewiczan.

Odwiedziliśmy najmłodszych w Przedszkolu nr 5, Przedszkolu nr 10, a także zajrzeliśmy na wielki mikołajkowy bal na halę OSiR. Wszędzie witano mikołaja serdecznie i bawiono się z nim wspaniale.

W Przedszkolu nr 5, zanim mikołaj odwiedził placówkę, dzieci otrzymały od niego multimedialną wiadomość, w której poznały bliżej zimowego gościa, miejsce zamieszkania w dalekiej Laponii oraz przygotowania do świąt. W wiadomości tej zapowiedział on swoją wizytę w Skierniewicach. W oczekiwaniu na mikołaja dzieci uczestniczyły w zabawach i zagadkach. Piosenką i wielkimi brawami dzieci powitały mikołaja także w Przedszkolu nr 10. W towarzystwie śnieżynki i z wielkim workiem pełnym słodkich upominków odwiedzał poszczególne grupy przedszkolne.

Niespodzianek, muzyki i świetnej zabawy nie brakło na mikołajkowym balu, zorganizowanym dla najmłodszych na hali OSiR. Tu czekano na mikołaja z zamkniętymi oczyma, a gdy się pojawił, radości nie było końca.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2771 sekundy