Przemysław Matuszewski udanie powrócił do oktagonu i walk w formule MMA.

Przemysław Matuszewski udanie powrócił do oktagonu i walk w formule MMA. (fot. Academia Gorila)

– Była adrenalina, szybkie zwycięstwo i ci wspaniali kibice ze Skierniewic – mówi Przemysław Matuszewski po wygranej walce z Maksymem Pokropyvnym podczas gali Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka Fight Night.

– Od kilku lat chodziło mi po głowie, by jeszcze się poszarpać, powalczyć w formule MMA – mówił po podjęciu decyzji o powrocie do oktagonu Przemysław Matuszewski, który w piątek 6 grudnia walczył podczas gali Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka Fight Night.

Rawskie pojedynki w formule MMA przewidziano na 3 rundy, po 5 minut każda. Przemek swoją walkę zakończył po 1 minucie i 20 sekundach – Szybko udało mi sprowadzić przeciwnika do parteru i zakończyłem walkę potrójnym duszeniem trójkątnym – mówi skierniewiczanin.

Skierniewiczanin jest trenerem w klubie Academia Gorila. W 2018 roku wziął udział w gali bokserskiej, która odbyła się w Skierniewicach, później wyjechał na seminarium sztuk walki do Tajlandii. Energia i pasja do sporu nadal go rozpierają, a kilka minut po walce, zapowiedział, że chciałby jeszcze powalczyć. – Najchętniej w Skierniewicach. Przemek powrócił do oktagonu po 10 latach.

Do walki schudł 14 kilogramów – Bardzo lubię jeść, ostatnie tygodnie przygotowań były ciężkie, ale od razu po walce najadłem się – zaznacza z uśmiechem. Przemka przed walką wspierała rodzina, a przede wszystkim żona Małgosia. W przygotowaniach do pojedynku skierniewiczanina wsparło liczne grono sponsorów. Przemek przygotował się do walki w Skierniewicach, raz w tygodniu jeździł do Łodzi.

Przemek Matuszewski w 2018 roku został wybrany najlepszym trenerem roku w Skierniewicach.

Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka Fight Night odbyła się w piątek 6 grudnia. Uczestnicy walczyli w formule MMA, K-1 oraz brazylijskim jiu-jitsu (BJJ).

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 10

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.355 sekundy