społeczeństwo

z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 grudnia 2019 | 18:23 komentarzy 1
Sto lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Gala w Polonezie

(fot. Joanna Młynarczyk)

Skierniewicki oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci świętował sto lat działalności. Z tej okazji w kinie Polonez odbyła się uroczysta gala (12.12).

Jubileusz był okazją do podziękowania, wyróżnienia i nagrodzenia osób i instytucji, które wspierają działalność organizacji, na co dzień pomagają dzieciom. Nagrodzono osoby, które tworzyły TPD na skierniewickiej ziemi – dotychczasowych prezesów, dyrektorów placówek oświatowych i ośrodków z terenu miasta oraz powiatu skierniewickiego.

Statuetkami Przyjaciel Dziecka wyróżniono przedstawicieli instytucji, placówek kulturalnych oraz sponsorów. Przyznano także okolicznościowe odznaki Przyjaciel Dziecka.

Za wsparcie i życzliwość dzieci odwdzięczyły się dorosłym. Najpiękniej jak umiały wystąpiły na scenie. Goście mogli obejrzeć widowisko „Czy słyszycie nas – krótka rozprawa o dzieciach” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, z kolei „Co nam w duszy gra” opowiedzieli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5, a podopieczni ze świetlicy integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 1 zabrali gości do krainy dziecięcych marzeń. Było barwnie, wzruszająco, pięknie.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~pończocha 1 ponad rok temu

  Kiedy miasto wypłaci nauczycielom kasę za nadgodziny??? Jazdzyk k.. co ty robisz z pieniędzmi???? Dlaczego miasto jest tak zadłużone??? CBA ABW już jedzie!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA