Przyholuj we wtorek. Pierwsze spotkanie z cyklu za nami

(fot. Joanna Młynarczyk)

Nowym pomysłem ożywienia holu Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach jest propozycja spotkań w tym miejscu z ciekawymi ludźmi. Za nami pierwsze spotkanie. Gościem skierniewiczan była (17.12) Monika Rosińska, rękodzielniczka z Żyrardowa.

Artystka związana w Centrum Kultury w Żyrardowie opowiedziała o swojej pasji, którą jest dzierganie, a także o realizowanych projektach.

Wyjątkowe dzieła sztuki żyrardowianek można zobaczyć na ulicach ich rodzinnego miasta. Zdobione są latarnie, a na placu Jana Pawła II można usiąść na przepięknie ozdobionej ławeczce. Najnowszym projektem rękodzielniczek jest dziergana choinka zdobiąca Centrum Kultury w Żyrardowie. Podobny plan na ożywienie terenu i oplecenie m. in. latarni przed CKiS w Skierniewicach mają pomysłodawcy cyklu spotkań „Przyholuj we wtorek”.

Planuje się, że spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu, we wtorki, a kiedy inicjatywa znajdzie zainteresowanie wśród mieszkańców, ciekawi goście zapraszani będą częściej.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS