z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lutego 2020 | 10:03 komentarzy 3

(Fot. Sławomir Burzyński)

Skierniewicki żłobek miejski przy ulicy Rawskiej przez połowę wakacji będzie zamknięty ze względu na prace konserwacyjne. Bez zakłóceń mają wtedy pracować dwie filie żłobka.

W tym roku minie pięć lat od otwarcia żłobka Iskierka przy ulicy Rawskiej i placówka wymaga większych prac konserwacyjnych. Z tego powodu szykuje się jej czasowe zamknięcie.

– Początkowo planowaliśmy zamknąć żłobek na dwa miesiące wakacji, ale dla rodziców było to nie do przyjęcia. Zmierzamy więc do tego, żeby czas zamknięcia skrócić do miesiąca – informuje Marzena Krawczyk, dyrektor Iskierki.

Żłobek przy ulicy Rawskiej oddano do użytku w grudniu 2015 roku. Dyrektorka chwali, że jest bardzo oszczędny w utrzymaniu, koszty są znacznie niższe niż w placówkach filialnych żłobka. Po pięciu latach funkcjonowania potrzebne są jednak poważniejsze prace konserwacyjne. Będą przeprowadzone w ramach gwarancji.

– Do końca lutego będzie wiadomo, którego miesiąca żłobek zostanie zamknięty. Natomiast dwie małe placówki, filia przy ulicy Wańkowicza i Pomologicznej, w wakacje pracują – dodaje dyrektor Krawczyk.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 9

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW

3Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Skierek 3 7 miesięcy temu

  Pani dyrektor niewiele liczy się ze zdaniem rodziców. Tak samo było w sprawie zbiorówek. Miało nie być a potem wszyscy zdziwieni, że dzieci chorują i, że małe obłożenie... a potem wprowadzili opłatę stałą, bo dzieci nie uczęszczały... A teraz i tak nie uczęszczają tak jak powinny, bo chorują. normalna sprawa..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarek 2 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Ja się pogodziłem zamknięciem żłobka na 2 miesiące. Lepiej niech robią powoli dokładnie i wszystko co jest do zrobienia. Niż potem narzekać że coś nie działa, coś się sypie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kk 1 7 miesięcy temuocena: 0% 

  Szkoda, ze rodzice jeszcze nie zostali poinformowani. Di konca lutego miala byc znana decyzja, czy sie uda z wykonawca skrocic termin. Jak sam Pan zacytowal Pania dyr, jest info zmierzamy, wiec jeszcze nic pewnego

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.329 sekundy