Takie imprezy szybko do szkoły nie wrócą. To rodzinny piknik, na którym spotykały się całe rodziny z gminy Jeżów.

Takie imprezy szybko do szkoły nie wrócą. To rodzinny piknik, na którym spotykały się całe rodziny z gminy Jeżów. (fot. Beata Pierzchała)

Od momentu wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego i zamknięcia wszystkich placówek oświatowych w jeżowskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym zaszło wiele zmian. Nauczyciele robią co mogą, żeby ich 282 uczniów nie zapominało o tym, że uczyć się trzeba.

W sytuacji pandemicznej szkoła stanęła w obliczu zupełnie nowego wyzwania – jak uczyć, jak dotrzeć do wszystkich dzieci, jak sprawdzać czy zadania są wykonywane? – Na poziomie każdej klasy wychowawcy założyli grupy na komunikatorach, dostęp do nich mają także inni nauczyciele przedmiotowi, rodzice i ja, jako dyrektor szkoły – mówi Sylwia Kotowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Nauczyciele robią co mogą, żeby uczniowie w domach się nie nudzili, żeby nie zapomnieli tego co już się nauczyli. Niestety, mimo wysiłków nie wszystkie dzieci mają możliwość skorzystania ze zdalnego nauczania.

Więcej o pomysłach na zdalne nauczanie w czwartkowym "Głosie".  

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2464 sekundy