W czasach ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa trenerzy namawiają do każdej możliwej formy aktywności.

W czasach ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa trenerzy namawiają do każdej możliwej formy aktywności. (fot. arch Szymona Kiwały)

Skierniewickie kluby fitness od miesiąca są zamknięte. Użytkownicy kontaktują się zdalnie z trenerami w ramach zamkniętych grup. − Mamy ze sobą stały kontakt, wymieniamy się uwagami. Uważam, że to ważne, by mimo ograniczeń dbać o formę fizyczną, o aktywność. Dzięki temu zyskamy zarówno na zdrowiu jak i będziemy w stanie oderwać się od codzienności − mówi Szymon Kiwała z Cross Skierniewice.

W połowie marca zamknięty został także klub Cross Skierniewice. Trener Szymon Kiwała przygotowuje zajęcia online i regularnie publikuje je na profilu społecznościowym klubu. Klubowicze mają z trenerami kontakt w zamkniętej grupie, w której wymieniają się opiniami i wrażeniami ze zdalnie przeprowadzanych treningów.

− Nie traćmy pogody ducha! Wspierajmy się, motywujmy do pozytywnych myśli i działań − zaznacza Szymon Kiwała, który za udział w zdalnych treningach dziękuje oraz motywuje do kolejnych i dzieli się nadzieją, że życie szybko wróci do normy. − Liczę, że jak wróci wszystko do normy, to w licznej grupie z uśmiechem na twarzy, zapełnimy sale − twierdzi.

Były piłkarz Unii Skierniewice, który od pewnego czasu prowadzi klub Cross Skierniewice zaznacza, że poza zamkniętą grupą, w której są klubowicze Cross, otrzymuje wiele pytań na temat konkretnych ćwiczeń.

− Staram się służyć radą. Namawiam do aktywności w różnej formie. Trening wzmacnia naszą odporność i działa także na psychikę, poprawia nasz nastrój, pozwala oderwać się od rzeczywistości − dodaje.

Wszystkie kluby fitness są zamknięte od połowy marca, a klubowicze mogą liczyć na wsparcie ze strony właścicieli, czy trenerów.

Karnety użytkowników klubów ze Skierniewic zostały automatycznie zamrożone na czas zawieszenia działalności. Wszystkie wprowadziły możliwość zdalnych treningów.

Więcej na ten temat, w poświątecznym wydaniu (16.04) "Głosu Skierniewic i Okolicy".

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Lekkoatleci z medalami w stolicy województwa

Siedmiu mistrzów łódzkiego w kadrze województwa

Za nami weekend z piłką w okręgu. Przed nami...

Medale i życiówki płotkarzy UKS Vis w stolicy

Ostatnia eliminacja cyklu Od Młodzika do...

Finał mistrzostw Polski nie dla młodzików...

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

Wojownik gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Judo...

Unia lepsza od Świtu. Grad bramek przy...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA