z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 maja 2020 | 13:06 komentarzy 13
- To nie jest dobry czas na podwyższanie pensji - twierdzą radni gminy Skierniewice.

- To nie jest dobry czas na podwyższanie pensji - twierdzą radni gminy Skierniewice. (Bartosz Nowakowski)

Rada Gminy Skierniewice odrzuciła uchwałę, która miała podwyższyć wynagrodzenie Czesławowi Pytlewskiemu, wójtowi gminy. Projekt złożył sam zainteresowany.

Przypomnijmy, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rada gminy Skierniewice obniżyła wynagrodzenie Czesławowi Pytlewskiemu. Szczegóły całej sprawy można odnaleźć tutaj

Na ostatniej sesji radni ponownie podjęli pod głosowanie uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla wójta gminy, aby przywrócić poprzednie wynagrodzenie. Wyniki głosowania: czterech radnych za przywróceniem pensji, ośmiu radnych – przeciw, jedna radna wstrzymała się od głosu.

Szerzej o sprawie znajdziesz w wydaniu "Głos Skierniewic i Okolicy". (21.05)

Głosowanie w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla wójta gminy Skierniewice:

za: Monika Urbaniak, Urszula Wenus, Waldemar Pawlak, Zbigniew Kośka.
przeciw: Edward Mikulski, Gabriela Trębska, Iwona Pruszkowska, Piotr Bednarek, Przemysław Romanowski, Waldemar Syndoman, Witold Baranowski, Zbigniew Biernat.
wstrzymuje się od głosu:  Teresa Borowa.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

13Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jan 13 miesiąc temuocena: 100% 

  Zgadzam się z tymi, którzy uczciwie patrzą na to co się dzieje w Gminie i nie tylko. Mamy ciężkie czasy. Tak jak dziewczyny uważam, że wójt jest w porządku, natomiast radni powinni sobie zrobić rachunek sumienia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~On 12 miesiąc temuocena: 0% 

  Stanisława i Jolanta ile wam wójt zapłacił za te komentarze?ewentualnie co wam obiecał?tego człowieka już dawno powinni wywalić na zbity pysk...jego zachowanie wobec ludzi i pracowników odbiega daleko od jakiej kolejek normy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ona 11 miesiąc temuocena: 86% 

  Widzę, że mamy też pandemię oblewania uczciwych ludzi błotem i pomyjami. Wstyd.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jolanta 10 miesiąc temuocena: 88% 

  W porównaniu do Ciebie Wójt ma wielką kulturę i wychowanie. Największą wartość ma dla niego dobro Gminy, a nie jacyś kolesie, którzy muszą zarobić. I nikomu nie płaci za dobre słowa, tylko za dobrą pracę. Współpracownicy też są z niego zadowoleni i z wielką pokorą przyjmuje krytykę i stara się, aby większość była zadowolona.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jolanta 9 miesiąc temuocena: 88% 

  Stanisławo masz rację! Mnie najbardziej dziwi nieuczciwość tych radnych, którzy startowali z tego samego komitetu wyborczego. To rzeczywiście jest chore. Oni powinni spojrzeć jak zachowują się np posłowie czy senatorowie z jednej opcji. Jeden z drugim współpracuje, jeden drugiemu nie da zrobić krzywdy i jeden za drugiego dałby się poszatkować, a tu na odwrót - zero uczciwości. Panie Wójcie współczuję Panu serdecznie, bo widzę jak ciężko i uczciwie Pan pracuje. Trzeba mieć nadzieję, że Radni w końcu przejrzą na oczy, a jeśli nie to wykreślą ich wyborcy tego im życzę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stanisława 8 miesiąc temuocena: 89% 

  Mamy takie dziwne czasy, że nie da się zrozumieć pewnych spraw. Ludzie robią sobie na złość, za dobre rzeczy odwzajemniają się złością, obrzucaniem błotem. Kiedy mają dobrego Wójta - gospodarza, który ze wszystkich sił stara się dobrze zarządzać i gospodarować, nie po to, aby napełniać swoje kieszenie, ale dla dobra Gminy i Jej mieszkańców, to znajduje się garstka ludzi, którzy zaczynają mieszać. Uważam, że sami radni są temu winni, bo skrzywdzili tego człowieka wytaczając na koniec ubiegłego roku oskarżenia, które nie mają podstaw, są wyssane z palca na siłę, aby mieszać i dokuczyć. Z tego co pamiętam obiecali, że jeśli się okaże, że nie mają racji, to przeproszą. Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gość 7 miesiąc temuocena: 15% 

  W okresie pandemii korono wirusa wójt powinien stanąć w szeregu razem z mieszkańcami gminy oraz tymi , którzy prowadzą biznesy na terenie gminy i nie mają dochodów przez pandemię.Wójt powinien już w przyszłym tygodniu ogłosić że będzie pobierał NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ ! do czasu kiedy będzie szczepionka na korono wirusa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 6 miesiąc temuocena: 100% 

  To radni w pierwszym rzędzie powinni się zrzec poborów. Nic nie robią a zabierają gminie cenne pieniądze, posiedzą chwilę i lecą do kasy. Przewodniczący rady p.Baran powinien im dać przykład.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~maria 5 miesiąc temuocena: 100% 

  On już chyba ma najniższą krajową za pracę po kilkanaście godzin na dobę nie tylko w czasie pandemii. Zajeżdżą Go, dopiero będą zadowoleni.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec gminy 4 miesiąc temuocena: 15% 

  Kolejny sygnal czas zmienic włodarza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Danusia 3 miesiąc temu

  Mieszkańcu a Ty chociaż znasz tego włodarza? Czy wiesz ile dobrych rzeczy zrobił? Czy wiesz jaki jest pracowity i uczciwy? Ma pecha, że ma takich radnych. Obserwuję Go od dawna i widzę, że pracuje z pasją, równo wszystkich traktuje,nie ma kolesi ani znajomków. Jego poprzednik do dzisiaj jeździ po sądach.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Romek 2 miesiąc temuocena: 63% 

  To nie włodarz jest winny, tylko radni. W takich ciężkich czasach ważne dla nich jest tylko LGBT i boisko w Żelaznej za 1,5 miliona.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zibi 1 miesiąc temuocena: 80% 

  Długa ta pokuta !? Aby do wiosny Panie wójcie ;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2241 sekundy