Dawid Przezak w sezonie 2020/2021 nie zagra w Unii Skierniewice.

Dawid Przezak w sezonie 2020/2021 nie zagra w Unii Skierniewice. (fot. Adam Michalski)

Trwają przygotowania trzecioligowej Unii do kampanii 2020/2021. Do 20 czerwca drużyna będzie pracować nad motoryką i koncepcją gry. Po sparingu z Pilicą Białobrzegi piłkarze udadzą się na urlopy. W kadrze zapowiadają się znaczące zmiany, zespół opuścił napastnik Dawid Przezak.

Rozpoczęciu przygotowań do nowego sezonu towarzyszyły ważne rozmowy dotyczące przyszłości zespołu i tego w jakim kształcie przystąpi do rozgrywek 2020/2021. Za trenerem i zarządem klubu rozmowy z piłkarzami dotyczące przyszłości drużyny.

– Będziemy starali się zbudować jak najsilniejszą drużynę w czasach, które nie oszczędziły także naszego klubu. Musieliśmy zweryfikować nasze plany i możliwości oraz zbudować taką drużynę, na którą nas stać – zauważa Rafał Smalec. – Na pewno będą w drużynie zmiany. Decyzje, które zapadną mogą spowodować, że zespół będzie nieznacznie różnił się od tego pamiętanego z minionych rozgrywek albo będzie to zupełnie nowa drużyna – dodaje.

Pierwsza zmiana to bez wątpienia spore osłabienie kadry trzecioligowca. Zespół opuścił jedyny nominalny napastnik Dawid Przezak. Strzelec bramki w meczu pucharu Polski z Piastem Gliwice w sezonie 2020/2021 zagra najprawdopodobniej w ekipie Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Na treningach trzecioligowej Unii są nowe twarze.

– To młodzi chłopcy z drużyn, które nie trenują, a które wyraziły zgodę na ich udział w naszych zajęciach. W zdecydowanej większości są to młodzieżowcy – mówi opiekun Unii.

Od dłuższego czasu z zespołem trenuje także kolejny po Kacprze Karasku wychowanek Widoku Skierniewice Jakub Jasiński, którego problemy zdrowotnie uniemożliwiły mu grę i debiut w Unii w minionej rundzie.

– Kuba jest zawodnikiem Widzewa, któremu w czerwcu kończy się kontrakt. Chcemy go zatrzymać w klubie i zarząd pracuje nad tym, by „Jasiek” został naszym zawodnikiem – twierdzi Rafał Smalec. Od poniedziałku (8.06) z drużyną trenuje dwóch testowanych seniorów.  

Więcej o Unii oraz przygotowaniach do sezonu 2020/2021 w najnowszym (18.06) wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy".

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2855 sekundy