Pogoda i goście dopisali. Artyści zgotowali skierniewiczanom wspaniałą śniadaniowo-muzyczną ucztę.

Pogoda i goście dopisali. Artyści zgotowali skierniewiczanom wspaniałą śniadaniowo-muzyczną ucztę. (fot. Joanna Młynarczyk)

Dopisała pogoda i już drugi koncert z wakacyjnego cyklu „Muzyczne śniadanie na trawie” odbył się (26.07) w parku miejskim w Skierniewicach. W niedzielne południe wystąpił zespół BognaBand, a towarzyszył mu śpiewak Arkadiusz Anyszka.

Muzycy związani na co dzień z Filharmonią Łódzką, Akademią Muzyczną i Teatrem Wielkim w Łodzi zaprezentowali program „Romantycznie i nie tylko…”. Rozpoczęli koncert utworem z filmu „Noce i dnie” Waldemara Kazaneckiego, a następnie Arkadiusz Anyszka, śpiewak nowego pokolenia, przypomniał znane pieśni z opery Carmen.

Skierniewiczanie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

– Bardzo lubimy muzykę klasyczną, a koncerty w parku to sympatycznie spędzony czas – podkreśla Mirosława Zwolińska, która przybyła na koncert w towarzystwie wnuczki Niny. – Muzyka piękna, pogoda wspaniała, a do parku mamy blisko, polecam wszystkim te letnie koncerty – zachęca.

A kolejne muzyczne spotkanie już 9 sierpnia w samo południe.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3134 sekundy