z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 sierpnia 2020 | 07:00

Przez tydzień gościła w Godzianowie ekipa filmowa. Krzysztof Kaczmarek – reżyser filmu „Najszczęśliwszy człowiek na świecie” – wybrał na tło swojej najnowszej produkcji właśnie Godzianów.

– Reżyser był już w naszej szkole podczas realizacji projektu „Do hymnu”. To on nakręcił filmik promujący występ naszych uczniów, bardzo mu się u nas spodobało – mówi Lucja Supera, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie. – Jakiś czas temu zaproponował, żeby część zdjęć do jego filmu odbyło się w murach naszej szkoły i w plenerach na terenie Godzianowa. Bez wahania wyraziłam zgodę. Ekipa filmowa przebywała u nas tydzień i ma wrócić jeszcze jesienią.    

Więcej na ten temat w papierowym "Głosie" z 13 sierpnia.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3243 sekundy