Najnowsza oferta internetu w Skierniewicach - sprawdź jego możliwości

Kiedy w 1969 roku amerykańscy badacze zainstalowali na swoim uniwersytecie pierwsze węzły sieciowe, z pewnością nie zdawali sobie sprawy, jak internet zrewolucjonizuje życie ludzi na całym świecie. Dziś żyjemy w tak zwanej globalnej wiosce, w której łącze internetowe jest podstawą zrównoważonego rozwoju wielkich miast oraz mniejszych miejscowości takich jak Skierniewice. I właśnie ze względu na ten nieustanny postęp wsi i miasteczek wiodący operator internetu postanowił dostosować swoją ofertę bezpośrednio do nich. Sprawdź, co ma do zaoferowania UPC, aby udoskonalić życie w Skierniewicach.

UPC wprowadza światłowód do Skierniewic.

Internet szerokopasmowy, sieci kablowe, łącze 3G i 4G powoli odchodzą do lamusa. Dziś zdecydowanie najszybsze i najmniej zawodne jest połączenie światłowodowe. Co to właściwie oznacza? Światłowód to nowoczesna konstrukcja składająca się w cienkiego włókna wykonanego z tworzywa sztucznego, które w połączeniu z wiązką światła o specyficznych parametrach jest w stanie przenosić ogromne ilości danych. Tę najnowszą technologię wykorzystują największe światowe firmy, organizacje czy też rząd do komunikacji między różnymi kontynentami ze względu na jej niebywałą trwałość i niezawodność. Na jakość internetu światłowodowego nie mają wpływu żadne czynniki zewnętrzne takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne, obciążenie sieci przesyłaniem ogromnej ilości danych, czy użytkowanie wielu osób na różnych urządzeniach w tym samym czasie. W obecnych czasach łącze światłowodowe przestaje być domeną wyłącznie wielkich aglomeracji. To także narzędzie postępu mniejszych miejscowości takich jak Skierniewice. Praca z domu, zdalne nauczanie, kształtowanie własnych pasji przestaje być dla mieszkańców barierą nie do pokonania. Jest to korzystne rozwiązanie również dla przedsiębiorstw znajdujących się w Skierniewicach, które dzięki połączeniu światłowodowemu mogą sprawnie komunikować się z firmami z większych miast oraz promować własną działalność w sieci. 

 

Szczegóły oferty przygotowanej przez UPC

Szybkie łącze światłowodowe to nie jedyne co ma do zaproponowania UPC mieszkańcom Skierniewic. Razem z podłączeniem do sieci użytkownicy otrzymują niezawodny Pakiet Bezpieczeństwa, który sprawdzi się zarówno w domowych gospodarstwach jak i w firmach. Najlepszy na rynku program antywirusowy, opcja kontroli rodzicielskiej, szybkie namierzanie telefonu w przypadku jego utraty czy też bezpieczna komunikacja z bankiem, to tylko niektóre benefity związane z tym pakietem. Mieszkańcy Skierniewic uzyskują również dostęp do urządzeń najnowszej technologii takich jak modem Connect Box oraz wzmacniające sygnał wifi Boostery UPC. Dodatkowo operator umożliwia przeniesienie numerów telefonów do specjalnie przygotowanej na potrzeby małych miejscowości sieci komórkowej, która zapewnia najwyższą jakość połączenia. Nawet w najdalej położonym zakątku Skierniewic użytkownicy mają gwarancję prowadzenia nieprzerwanych rozmów i dostępu do sieci. Operator udostępnił również nowoczesną telewizję z dekoderem 4K, dzięki której użytkownicy mogą oglądać ponad 200 kanałów telewizyjnych, a obsługę ułatwia pilot sterowany głosem. Połączenie odtwarzacza z niezawodną technologią GigaConnect gwarantuje niezawodną i najwyższą jakość materiałów. W dzisiejszych czasach najlepsze połączenie i dostęp do rozrywki to możliwości, które dostępne są dla takich miejsc jak Skierniewice. 
 

Kto może skorzystać z oferty UPC w Skierniewicach?

Operator przygotował ofertę internetu światłowodowego zarówno dla firm, przedsiębiorstw, jak i dla zwykłych gospodarstw domowych. UPC chce zrewolucjonizować funkcjonowanie wsi i miasteczek takich jak Skierniewice, aby umożliwić im zrównoważony rozwój oraz promocję lokalnych wyrobów, atrakcji turystycznych oraz tradycji na szerszą skalę. Współczesny rynek to nie tylko wielkie firmy, ale także mniejsze, które znajdują się w Skierniewicach. Dla ich optymalnego funkcjonowania potrzebny jest internet o najlepszej jakości, który nie będzie ograniczał prężnego rozwoju. Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z najnowszą ofertą internetu światłowodowego na stronie operatora.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Nowa winda ruszyła w ZSI

Skierniewiccy technicy w Grecji

Piłkarskie emocje w żeńskim wydaniu. Dwa...

Oddali cześć powstańcom listopadowym

Sztuka łączy pokolenia. Portret i styl w muzeum

Pokaz strażakow. Zbierali na leczenie Agaty

Piłkarze rozpoczęli halowy sezon 2021/2022

Kolizja pięciu aut na autostradzie A2

Rewelacyjne starty lekkoatletów. Przed nami zimowy...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA