Jesienne promocje w biurach podróży - last minute, first minute, black friday

Czy jesień to dobra pora na planowanie urlopu? Najlepsza! I to niezależnie od tego, czy chcemy wybrać się na wycieczkę już teraz, czy dopiero za rok. Dzięki last minute, first minute i black friday możemy cieszyć się bardzo niskimi cenami.

First minute – dla tych, co lubią planować z wyprzedzeniem

Oferty first minute to nie lada gratka dla podróżników. Nowa oferta wycieczek na nadchodzący sezon sprzedawana jest w wyjątkowo korzystnych cenach. Bonusem za szybkie podjęcie decyzji i zaplanowanie przyszłorocznych wakacji już teraz może być aż 40% rabatu. Do tego warto dodać możliwość wyboru najlepszego pokoju w najlepszym hotelu, najdogodniej położonego lotniska i gwarancji niezmienności ceny bez względu na to, ile będą kosztowały waluty w przyszłym roku. Dodatkowo biura oferują elastyczną możliwość zmiany - terminu, kierunku, hotelu nawet do kilkunastu dni przed wylotem. Jednym słowem: pakiet korzyści w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako bonus trzeba doliczyć jeszcze zniżki dla dzieci i zniżki na wycieczki fakultatywne.

Czy jest jakiś haczyk w first minute? Nie ma żadnego. Jedyne, co trzeba, to decydować się względnie szybko. Co prawda rok 2020 jeszcze się nie skończył, ale żeby załapać się na first minute, trzeba przeskoczyć myślami do 2021.

Cały czas trwa też sprzedaż wyjazdów na narty, między innymi do Włoch i do Turcji.

 

Last minute – dla tych, co nie chcą czekać

A co, jeśli chcemy jechać na urlop już teraz? Po prostu to zróbmy! Oferta last minute w ITACE wygląda w tym roku bardzo obiecująco. Za nieduże pieniądze wybierzemy się do Egiptu, na Maderę, na Wyspy Kanaryjskie. Blisko i ciepło, a ceny niższe nawet o 50%. Wyspy Kanaryjskie i Madera przywitają ciepłą pogodą, idealną do zwiedzania. Natomiast w Egipcie nad Morzem Czerwonym na turystów czeka lato. Nie będzie typowo wakacyjnych upałów, ale będą warunki do opalania się, pływania i nurkowania.

Za blisko? Za mało egzotycznie? No to może Zanzibar? Przy wylocie na Zanzibar nie trzeba wykazać się negatywnym testem na koronawirusa. A sam Zanzibar oczaruje florą i fauną, skusi zapachem świeżo zerwanych przypraw (na wyspie są liczne plantacje przypraw) i sprawi, że oniemiejemy, gdy ocean cofnie się o blisko kilometr w czasie odpływu. Śmiałkowie mogą wybrać się na spacer po dnie, warto tylko mieć odpowiednie buty. Robią to chętnie zarówno turyści, jak i miejscowi mieszkańcy wyspy. Ci drudzy mają w tym interes, doglądają swoich podwodnych plantacji.

Last minute to niskie ceny, ale też trzeba pamiętać, że musimy być elastyczni. Nie wybierzemy pokoju, lotniska, nie pożonglujemy terminami. Trzeba brać to, co jest. Świetna oferta dla osób, które umieją się szybko decydować i kochają niespodzianki.

 

Black Friday – specjalne okazje dostępne już teraz

Black Friday, czyli słynny Czarny Piątek, to dzień, w którym możemy kupić wiele rzeczy w bardzo atrakcyjnej cenie. Takie nagromadzenie promocji zdarza się nie tylko w sklepach, ale też w biurach podróży. Na przykład Biuro Podróży ITAKA ma bardzo duże promocje na black friday. Black Friday Weeks już trwa – w każdy piątek pojawiają się nowe oferty wyjazdów. Ceny? Nawet o 50% niższe! Turcja, Tunezja, Albania, Włochy, Madera, Ibiza, Egipt i inne atrakcyjne kierunki są teraz na wyciągnięcie ręki.

 

ITAKA – gdzie kupić wycieczkę

Niestety punkty Biura Podróży ITAKA w galeriach handlowych zostały czasowo zamknięte i w tej chwili trudno przewidzieć, kiedy będą otwarte. Dlatego najlepszym sposobem na rezerwację i opłacenie wycieczki jest skorzystanie ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS