Na 35 planszach, jakie zawisły na ogrodzeniu Instytutu Ogrodnictwa przy ul. Konstytucji 3 Maja, podziwiać można portrety kobiet z różnych kontynentów.

Na 35 planszach, jakie zawisły na ogrodzeniu Instytutu Ogrodnictwa przy ul. Konstytucji 3 Maja, podziwiać można portrety kobiet z różnych kontynentów. (fot. Joanna Młynarczyk)

Kobiety od wieków stroją się, wymyślają fryzury, noszą biżuterię, malują się, tatuują, a wszystko po to, by podobać się mężczyznom, innym kobietom i samym sobie. Fotografie kobiet z całego świata, autorstwa znanej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej, można podziwiać na ogrodzeniu Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Pochmurne przedwiośnie, jakie mamy tego roku, ożywiają w mieście niezwykle barwne fotografie Elżbiety Dzikowskiej, jakie zawisły na ogrodzeniu Instytutu Ogrodnictwa. Na wystawie fotografii „Różne oblicze piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać”, znana podróżniczka przedstawia różne kanony piękna i urody kobiet z różnych zakątków świata. Zdjęcia są dynamiczne, barwne, bardzo ciekawe, a niektóre zaskakują.

Warto wybrać się na spacer ulicą Konstytucji 3 Maja. Wystawę przygotowało Centrum Kultury i Sztuki.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 12

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS