Dla Grzegorza Hałatiuka, trenera siatkarek Skier-Vis Business Center Skierniewice sezon 2020/2021 jest drugim na stanowisku opiekuna trzecioligowej ekipy ze Skierniewic.

Dla Grzegorza Hałatiuka, trenera siatkarek Skier-Vis Business Center Skierniewice sezon 2020/2021 jest drugim na stanowisku opiekuna trzecioligowej ekipy ze Skierniewic. (fot. Adam Michalski)

Trzecioligowe siatkarski Skier-Vis Business Center Skierniewice w piątek (9.04) w Ełku rozpoczęły walkę w jednym z ośmiu turniejów półfinałowych baraży o II ligę piłki siatkowej. Osłabiony kadrowo zespół Grzegorza Hałatiuka wygrał pierwsze z trzech spotkań 3:0.

Turniej w Ełku skierniewiczanki rozpoczęły w piątek (9.04).

– To był długi dzień. Zbiórkę mieliśmy o godzinie 5.00 rano. Po dotarciu do Ełku mieliśmy czas na zakwaterowanie i przygotowanie do meczu, który rozpoczął się o godzinie 15.00 – relacjonuje Grzegorz Hałatiuk, trener Skier-Vis. W tygodniu poprzedzającym wyjazd okazało się, że kadra skierniewiczanek będzie mocno osłabiona. Z powodu kontuzji do Ełku nie pojechała Ewelina Murgrabia, z różnych przyczyn na turniej nie pojechały także Karolina Cichocka-Zgiet oraz Alicja Wójt.

– Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Edyty Wenus – mówił przed wyjazdem do Ełku trener Hałatiuk. Ostatecznie okazało się, że doświadczona siatkarka nie mogła wesprzeć swoich koleżanek w pierwszym meczu, ale jej występ w turnieju nie jest wykluczony.

– Z dnia na dzień stan zdrowia Edyty poprawia się, także być może już jutro zagra – zauważa opiekun skierniewickich siatkarek.

Losowanie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej skojarzyło skierniewiczanki z: UKS Danex Siemiatycze, EASY WRAP Trójka Kobyłka i gospodyniami zawodów UMKS Mikro Ełk.

W pierwszym spotkaniu Skier-Vis rywalizował z drużyną z Siemiatycz, którą pokonał pewnie 3:0.

– Turniej rozpoczynamy od zwycięstwa, co ważne 3:0 – ocenia Grzegorz Hałatiuk. Kolejnymi rywalkami skierniewiczanek będą ekipy z Kobyłki i Ełku. Z gospodyniami Skier-Vis zagra w sobotę (10.04). W ostatnim spotkaniu turnieju ekipa Grzegorza Hałatiuka rywalizowała będzie z drużyną EASY WRAP Trójka Kobyłka.

W turniejach półfinałowych grają 32 zespoły podzielone na 8 grup po 4 zespoły. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Do finałów awansowały po 2 zespoły z każdej grupy. Finały będą rozgrywane w formie czterech turniejów, 16 zespołów podzielonych zostanie na 4 grupy po 4 zespoły. Najlepszy zespół z każdej grupy awansuje do II ligi kobiet. Finał zaplanowano na weekend 23-25 kwietnia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Skierniewicka Liga Siatkówki i Skierniewicka Liga...

Turniej Judo Akademii Sztuk Walki Tiger

Turniej ligi wojewódzkiej koszykarzy w kategorii...

Mecz III ligi piłki siatkowej

Kolejny wyrównany hit w lidze siatkarzy

Zimowa Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi...

Piłkarskie emocje w żeńskim wydaniu. Dwa...

Piłkarze rozpoczęli halowy sezon 2021/2022

Rewelacyjne starty lekkoatletów. Przed nami zimowy...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA