Pamiątką z wyjazdu do Grecji są piękne zdjęcia, wykonane przez uczniów klasy technikum fotografii i multimediów, które w piątek (28.05) zawisły na płocie Mechanika przy ul. Pomologicznej.

Pamiątką z wyjazdu do Grecji są piękne zdjęcia, wykonane przez uczniów klasy technikum fotografii i multimediów, które w piątek (28.05) zawisły na płocie Mechanika przy ul. Pomologicznej. (fot. Joanna Młynarczyk)

Dwadzieścia plansz ze zdjęciami – pamiątkami młodzieży ze stażu zawodowego w Grecji zawisło na płocie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach. Wystawa prezentuje najciekawsze atrakcje turystyczne Macedonii Środkowej.

Zdjęcia wykonała młodzież z technikum – uczniowie klasy trzeciej o kierunku fotografia i multimedia pod kierunkiem Dariusza Piwowarskiego. Podczas stażu zawodowego w Grecji, jaki w ubiegłym roku szkolnym młodzież odbywała w ramach projektu „Europa bez granic dla uczniów z ZSZ nr 2 w Skierniewicach”, współfinansowanego ze środków unijnych, skierniewiczanie wykonali tysiące zdjęć. Było co uwieczniać, bo młodzież Mechanika miała okazję podziwiać najpopularniejsze atrakcje regionu, m. in. Meteory – jedną z najpiękniejszych formacji skalnych na świecie, na której zbudowane są klasztory, malowniczą wyspę Skiatos, należącą do Archipelagu Sporad, Saloniki, Litochoro – wąwóz rzeki Enipeas oraz XIV-wieczną wioskę Paleos Panteleimonas, położoną na stokach Olimpu.

W 2020 r. na staż zawodowy do Grecji wyjechały dwie grupy młodzieży z ZSZ nr 2, w sumie ok. 60 osób uczących się w zawodach: technik informatyk, technik fotografii i multimediów, technik pojazdów samochodowych, a z branżowej szkoły również fryzjerzy i kucharze.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 9

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA