Ranił właściciela domu w Makowie

(fot. KMP Skierniewice)

Policjanci skierniewickiej komendy 23 czerwca w godzinach nocnych, zatrzymali mężczyznę, który wtargnął na posesję grożąc nożem. Został zatrzymany, a wraz z nim jego kolega, który posiadał narkotyki. Usłyszeli zarzuty.

Wieczorem 23 czerwca dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaatakowaniu nożem mieszkańca gminy Maków, przez mężczyznę, który wtargnął na posesję. Policjanci nie zastali na miejscu zdarzenia sprawcy. Ustalili jednak, że 28-letni mieszkaniec gminy Maków wdarł się na ogrodzoną posesję i groził nożem 51-letniemu mieszkańcowi tej samej gminy. Nie spodobało mu się, że przebywa on w tym miejscu, mimo że sam nie był jego właścicielem. Żądając, aby opuścił to miejsce, zranił go powierzchownie w twarz, a następnie uciekł. Policjanci pojechali do miejsca jego zamieszkania. Tam zastali mężczyznę, który próbował się ukryć zamykając się w jednym z pomieszczeń. Funkcjonariusze weszli do pomieszczenia, w którym był 31-letni mieszkaniec gminy Maków, kolega sprawcy. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Okazało się, że miał przy sobie 5 gramów amfetaminy. W drugim pomieszczeniu ukrywał się poszukiwany przez nich sprawca. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 28-latek usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego i zmuszanie do określonego zachowania za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 10

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Maków

Inwestycje drogowe cieszą mieszkańców i...

Jest kasa na kilka dróg

Szkoła w Pszczonowie zupełnie zmieni wygląd

Sprawdź, które urzędy będą otwarte

Za cztery miesiące droga ma być gotowa

W starym urzędzie ma być dom dziennego pobytu

Podpalony mężczyzna zmarł

800 000 złotych od prywatnej firmy na drogę

Będzie nowa ścieżka rowerowa