Pracownicy ZAZ-u przekazali na ręce wójta kosz jaj, który został podarowany rodzinom potrzebującym w gminie.

Pracownicy ZAZ-u przekazali na ręce wójta kosz jaj, który został podarowany rodzinom potrzebującym w gminie. (fot. Bartosz Nowakowski)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Zakładem Aktywizacji Zawodowej w Balcerowie przy współpracy chcą pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom w gminie Skierniewice. Właśnie zainicjowano pierwszą akcję. 

– Mamy taki zamiar, aby powstała taka cykliczna akcja. Na razie zaczynamy od dwóch rodzin, którym przekażemy dary – mówi Małgorzata Foks, sekretarz gminy Skierniewice.

Gmina nabyła kurze jaja z hodowli, którą prowadzą pracownicy Zakładu Aktywizacji Zawodowej. Mendle jaj zostały przekazane rodzinie w Dębowej Górze, a także w Miedniewicach.

W najbliższym czasie zostaną przeprowadzone kolejne akcje pomocowe i niewykluczone, że gmina znów skorzysta z usług ZAZ-u w Balcerowie.
 

Oprócz jaj w naszej ofercie mamy także rękodzieła w postaci poduszek czy też koców, które też z pewnością mogą przydać się najbardziej potrzebującym. To tylko oczywiście przykład, ponieważ możliwości mamy z pewnością dużo więcej.

Marta Janus, koordynatorka w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej w Balcerowie


– Już dziś mogę zadeklarować współpracę z zakładem. Myślę, ze sposób działania wyklarujemy sobie w najbliższym czasie. Osobiście jestem niezwykle zadowolony, że powstają takie miejsca, które są szansą dla tych osób – mówi Czesław Pytlewski, wójt gminy Skierniewice.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 8

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS