z powiatu

Nowy Kawęczyn

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 sierpnia 2021 | 11:05 komentarzy 65
Radni murem za wójtem

Zgodnie z przewidywaniami rada gminy Nowy Kawęczyn udzieliła absolutorium wójtowi Włodzimierzowi Ciokowi. Bezapelacyjnie samorządowiec otrzymał także wotum zaufania.

– Już tyle lat jestem w samorządzie i zawsze działam niezmiennie z tą samą maksymą, żeby nikogo nie zawieść. Jak to powiadają: „Tylko raz Cygan przechodzi przez wieś” – mówi Włodzimierz Ciok, wójt gminy nowy Kawęczyn.

Nie było niespodzianki samorządowiec otrzymał jednogłośnie wotum zaufania, a także rada udzieliła absolutorium.

Zarówno radni, a także wcześniej mieszkańcy nie mieli żadnych uwag do raportu o stanie gminy.

– To nie jest pierwszy raz, kiedy poważnie się zastanawiam nad sprawą raportu. Przez szereg lat nie pamiętam, żeby kiedykolwiek mieszkaniec zwrócił się ze swoimi uwagami. To jest obszerny dokument, który wcale nie jest prosty – dodaje Włodzimierz Ciok.

Mimo tego, samorządowiec nie znajduje na chwilę obecną lepszej alternatywy.

– Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, kilka lat temu wprowadzono wspomnianą debatę i rozdzielono kwestię na dwie uchwały czyli wotum zaufania i absolutorium. Jednak, czy było to potrzebne – zadaje pytanie samorządowiec.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 11

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 2
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

8Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Nikt 8 ponad rok temuocena: 100% 

  Proszę w tym wszystkim pomyśleć o dzieciach uczących się w tej szkole. Nauka rozpocznie się lada moment, a w szkole między nauczycielami niezdrowa atmosfera. Mam tylko nadzieję, że Pani Magda mimo tego całego zamieszania jako dobry nauczyciel matematyki nie zaniecha swoich obowiązków. Dla kompetentnego pedagoga dobro dzieci powinno być na pierwszym miejscu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Agnieszka 7 ponad rok temuocena: 100% 

  W listopadzie 2019r padły słynne słowa "Musimy anulować, bo przegramy!", niestety nadal aktualne. ...Wówczas powtórzone głosowanie wygrali kandydaci z PiS. ...Wówczas też posłowie Lewicy złożyli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na przekroczeniu uprawnień (art.231 Kodeksu karnego).

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Jaro 6 ponad rok temuocena: 96% 

  Tytuł artykułu WSZYSCY RADNI MUREM ZA WÓJTEM. Trzeba by raczej postawić pytanie. Czy wszyscy mieszkańcy i rodzice też murem po tym jak wójt przeprowadził unieważnienie konkursu. Pewnie się przekonamy w nadchodzących wyborach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Sympatyk gminy 5 ponad rok temuocena: 20% 

  Jeżeli radni są przedstawicielami mieszkańców w danym okręgu to tak mieszkańcy też są za wójtem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Szczęśliwy 4 ponad rok temuocena: 51% 

  Bardzo dobrze się wydarzyło, że konkurs został unieważniony. W tym momencie jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - który zajmie się placówką jak nikt inny. Wójt postąpił bardzo dobrze, całe szczęście, że tak się stało. Oby ten rok obfitował w takie same osiągnięcia oświatowe jak w roku ubiegłym, gdzie szkoła przeszła wiele dobrych renowacji. Trzymam kciuki z całych sił. A nienawistnym - no cóż, życie. :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Szczęśliwy 3 ponad rok temuocena: 75% 

  Zamiast kopiować cytaty z filmów - wolałbym jednak skupić się na faktach, które w moim mniemaniu przedstawiłem w swoim komentarzu. :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mama 2 ponad rok temuocena: 75% 

  Prawdziwy brak stronniczości:) Prawo prawem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie:) jak klasyk powiedział. Tak to chyba jakoś było co?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Szczęśliwy Mały Człowieczek 1 ponad rok temuocena: 63% 

  Co do kompetencji merytorycznych się nie wypowiem, gdyż nie to chciałem kwestionować, to jednak odniosę się do Pana/Pani ataku w moją stronę. Mógłbym przeprowadzić dyskusję, chociaż obawiam się, że nie stała by na zbyt wysokim poziomie z uwagi na Pana/Pani wylew żalu i bezsilności. Jeżeli jako rodzic reprezentuje Pan/Pani takie stanowisko - rozumiem, jednak ja również mogę mieć swoje stanowisko. Nazywanie mnie małym człowieczkiem z uwagi na mój komentarz świadczy jedynie o braku kultury osobistej. Rozumiem, że takie ofensywne komentarze to jedyna opcja na wyrzucenie z siebie frustracji, gdyż w internecie najbezpieczniej - jednak zachęcam do normalnej rozmowy, bez używania ad personam (oczywiście w granicach możliwości. Rozumiem, że może być to dla Pana/Pani trudne - jednak warto spróbować). Pozdrawiam. :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Trafiony Zatopiony 0 ponad rok temuocena: 65% 

  Szczęśliwy człowieku jak sam o sobie napisałeś. Żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie i wież w to co chcesz wierzyć. Fakt jest bezsprzeczny czy tego chcesz czy nie to przyjmij do wiadomości że jest wielu rodziców którzy maja zgoła odmienne zdanie od twojego i tak jak ty maja do tego prawo. A to że cieszy cię że osoba kompetentna która przed komisją udowodniła swoja wartość merytoryczną i wiedzę i finalnie wygrała nie została powołana na stanowisko dyrektora pokazuje tylko twoja zawiść, marność i kompleks małego człowieczka

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Trafiony Zatopiony -1 ponad rok temuocena: 67% 

  Rozsądni ludzie umiejący czytać ze zrozumieniem i tak sami wyciągną wnioski z całej tej sytuacji. Wiemy kto wygrał konkurs uczciwie i kto powinien zostać dyrektorem. Reszta nie ma tu najmniejszego znaczenia. Szczere gratulacje Pani Magdo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Ups -2 ponad rok temuocena: 32% 

  Wydaje mi się, że nie ma czego gratulować bo nie da się wygrać czegoś co zostało odwołane :D

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Trafiony nadziany -3 ponad rok temuocena: 23% 

  Wiemy kto go wygrał nieuczciwie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mąż -4 ponad rok temuocena: 86% 

  Ujmę to najprościej jak potrafię ,jest mi niezmiernie przykro czytać te wszystkie komentarze,te pozytywnie i te negatywne. Oskarżanie i wytykanie błędów 'hejt kierowany w kierunku mojej Żony. Może niech wszyscy anininowi" pisarze " ujawnią swoje nazwiska?Dowiemy się kto komu sprzyja. Nikt z Was moi drodzy nie ma pojęcia co od kilku tygodni przeżywa moja małżonka i co dzieje się u Nas w domu. Jeżeli posiadalibyscie taką wiedzę jaką ja posiadam odnośnie tej sprawy gwarantuje wam iż mielibyście inny pogląd i każdy ale to każdy "kibicowałby "obecnej dyrektorce i to nie dlatego iż to moja żona ale dlatego że posiadalibyscie prawdziwe oblicze osób z waszego otoczenia. Pozdrawiam serdecznie tych za i ty przeciw a swojej Żonie zawsze będę kibicował i wtedy gdy jest dobrze i wtedy gdy jest źle.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~mam tego dość -5 ponad rok temuocena: 33% 

  Niech pan nie liczy na zrozumienie i empatie. Ci ludzie nie znają tego. Wszystko od samego początku oparte było na manipulacjach, kłamstwach. Rodzice angażujący się w wybory nie znają prawdy i chyba nie chcą poznać. A szkoda! Pozdrawiam. Gratuluję takiej żony i rodziny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~?????? -6 ponad rok temuocena: 50% 

  Dajcie spokój.Chyba nie macie co robić !!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~ZAŻENOWANA -7 ponad rok temuocena: 63% 

  Wstyd!! Rączka rączkę myje, tak to już w tej gminie jest od lat, rodzina itp... może czas skończyć te historie i nie obsadzać się zacnie swoimi.. Była dyrektorka za grosz wstydu nie ma! A Pan wójt! Jaki modny - Decyzje państwowej rangi podejmuje - reasumpcja w Nowym Kawęczynie Koń by się uśmiał!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~ja -8 ponad rok temuocena: 25% 

  Zażenowana żenujący jest Twój komentarz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~zluzujcie -9 ponad rok temuocena: 100% 

  Ludzie dajcie już spokój. Obie strony wyszydzają obie Panie i nikt nawet nie pomyślał, jak będą się czuć, jeśli to wszystko przeczytają. Po prostu trochę rozsądku i wyobraźni. Najlepiej człowieka zmieszać z błotem anonimowo. Konkurs się dawno skończył i nie ma, co teraz szukać winnych tylko zaakceptować decyzję, na którą i tak już nie ma wpływu. I też nie nam oceniać, czy jest dobra, czy zła, bo to się okaże.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Ja -10 ponad rok temuocena: 79% 

  Konkurs to konkurs, wygrywa lepszy, chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości. Obie kandydatki miały tyle samo czasu na przygotowanie. Pani dyrektor miała zapewne łatwiej bo od roku piastowała już dane stanowisko a więc wiedzę powinna mieć na ten temat obszerną. A jednak to błędny tok myślenia. Dlaczego obecna władza gminy tak bardzo boi się zmiany? Dajcie szansę nowej Pani, niech pokaże jak rządzi, czy potrafi być dobrym dyrektorem? Po co się opluwać i niestworzone rzeczy na siebie wygadywać. Za człowiekiem stoją jego czyny! Brzydzę się waszymi manipulacjami. Dlaczego tak bardzo boicie się zmian?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Rodzic -11 ponad rok temuocena: 36% 

  Dobrze powiedziane, że za człowiekiem stoją jego czyny. I właśnie czyny pani Magdy świadczą o tym, że się na to stanowisko nie nadaje...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -12 ponad rok temuocena: 69% 

  Przecież to jest jawna kpina z nas wszystkich! Kobieta wygrała konkurs w cuglach, z ogromną przewagą nad obecnie panującą Panią M. Co by dobrego obecna Pani dyrektor nie zrobiła, nie zmienia faktu, że przegrała konkurs!!! Ludzie ogranijcie się, włączcie myślenie. Unieważnienie wyników konkursu z powodu niedotrzymania terminu? Ja się pytam kto do tego dopuścił, do takiego zaniedbania? Tyle ludzi zasiadło w komisji, kto kazał stawić im się w takim a nie innym terminie. Kto nie czyta ustaw na które się powołuje?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -13 ponad rok temuocena: 83% 

  Ok. Trochę mnie poniosło z tą ogromną przewagą. Nie znam wyników, nikt prawa nie złamał ale znam Panią Magdę i wiem że jest to osoba bardzo inteligentna. Jeśli ona wygrywa jakikolwiek konkurs to właśnie w cuglach. Kto jej nie zna może wątpić, ja wiem swoje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Prawo -14 ponad rok temuocena: 65% 

  Wygrała konkurs z ogromną przewagą? A gdzie niby takie wyniki podano? Czyżby ktoś wynosił informacje z konkursu? Z tego co mi wiadomo to niedozwolone... No brawo! I kto tu łamie prawo...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -15 ponad rok temuocena: 69% 

  Przecież to jest jawna kpina z nas wszystkich! Kobieta wygrała konkurs w cuglach, z ogromną przewagą nad obecnie panującą Panią M. Co by dobrego obecna Pani dyrektor nie zrobiła, nie zmienia faktu, że przegrała konkurs!!! Ludzie ogranijcie się, włączcie myślenie. Unieważnienie wyników konkursu z powodu niedotrzymania terminu? Ja się pytam kto do tego dopuścił, do takiego zaniedbania? Tyle ludzi zasiadło w komisji, kto kazał stawić im się w takim a nie innym terminie. Kto nie czyta ustaw na które się powołuje?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -16 ponad rok temuocena: 71% 

  Przecież to jest jawna kpina z nas wszystkich! Kobieta wygrała konkurs w cuglach, z ogromną przewagą nad obecnie panującą Panią M. Co by dobrego obecna Pani dyrektor nie zrobiła, nie zmienia faktu, że przegrała konkurs!!! Ludzie ogranijcie się, włączycie myślenie. Unieważnienie wyników konkursu z powodu niedotrzymania terminu? Ja się pytam kto do tego dopuścił, do takiego zaniedbania? Tyle ludzi zasiadło w komisji, kto kazał stawić im się w takim a nie innym terminie. Kto nie czyta ustaw na które się powołuje?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~rozsadny rodzic -17 ponad rok temuocena: 35% 

  Szkoda, że tylko dwie matki z komitetu rodzicielskiego z Podtrzcianny decydują która nauczycielka ma być dyrektorem (a zostać ma ich koleżanka). Inni rodzice mają zupełnie inne zdanie. Nikt z rodziców nie zapytał nauczycieli o ich zdanie. Czemu nie pytali - bo boją się dowiedzieć prawdy. A PRAWDA jest okrutna. Tylko nowa pani dyrektor nie chodzi po wsiach i nie rozpowiada plotek, ani prawdy, bo jest szlachetna i nie zniży się do ICH POZIOMU.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obywatel -18 ponad rok temuocena: 15% 

  A co to za insynuacje dotyczące koleżanek z pracy. Skąd takie domniemanie, że wygrała nieuczciwe. Ktoś to powiedział otwarcie, czy może wszyscy jednak opierają się na plotkach, bo faktów to żadnych nie ma, ani dowodów, więc nie rozumiem w ogóle, co tu się dzieje, pod artykułem, który był zamieszczony miesiąc temu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -19 ponad rok temuocena: 65% 

  Do dyrektor nie mam nic personalnie bo to nie dyrektor tylko po dyrektora w woli ścisłości. Na dyrektora jeszcze nie zapracowała. Drodzy Państwo nauczyciele i jak mniemam oczywiście nie wszyscy. Za tak ofiarną walkę w obronie po dyrektora należy wam się conajmniej premia motywacyjna. Przykre jest tylko to że szkalujcie swoją koleżankę insynuując że wygrała nieuczciwie. To w was jest jad i zawiść że ktoś może być lepszy i przygotowany merytorycznie do pełnienia tak odpowiedzialnego stanowiska

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~"kozak tylko w necie" -20 ponad rok temuocena: 32% 

  Nie rozumiem komentarzy osoby Men, które właśnie czytam. Wylewa się z nich jad i ironia, każdego poucza, poprzednią Panią też próbowała ośmieszyć, przyczepiając się do nicku (tak piszę się nick, a nie niki). Może warto byłoby sobie znaleźć jakieś zajęcie, a nie cały dzień siedzieć na wirtualnym głosie. Jeśli ma Pani/Pan osobisty problem do Pani dyrektor może niech jej o tym powie, zamiast wylewać tutaj swoje żale. Życzę odwagi w życiu realnym i miłego dnia :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~błąd -21 ponad rok temuocena: 100% 

  Piszę się "co najmniej"

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -22 ponad rok temuocena: 55% 

  Za swą szlachetność to conajmniej order uśmiechu dla niej. Zawnioskujcie może Pan Wójt się przychyli ostatnio nie był problemu może tym razem też się uda:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wykształcona mamuśka -23 ponad rok temuocena: 44% 

  Decyzja należała do wójta, a skoro były przesłanki do unieważnienia miał takie prawo. To, jak wyglądało to od wewnątrz jest niewiadome. Rzeczywiście w szkole pomimo pandemii dużo się działo, były remonty i modernizacje budynku, więc obecna Pani dyrektor pokazała, że potrafi działać. Nie było może tak hucznych imprez, jak w poprzednich latach ale przecież mamy covid, więc pretensje powinny być skierowane do kogoś innego. Mam wrażenie, że obecne uprzedzenia do Pani dyrektor wynikają z tego, że nie pochodzi ze wsi i nie umawia się z rodzicami na kawkę i ciastka, jak druga kandydatka. A takie zachowanie jest nieprofesjonalne, bo zdobywanie sympatii w ten sposób jest żałosne i niesprawiedliwe.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -24 ponad rok temuocena: 56% 

  Nie ma za co. Polecam się na przyszłość:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wykształcona mamuśka -25 ponad rok temuocena: 50% 

  Dobrze, w takim razie dziękuję za oświecenie i za tą inspirującą wymianę zdań.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -26 ponad rok temuocena: 67% 

  Nikt pani nie straszy a raczej informuje że za swoje wpisy trzeba brać odpowiedzialność. Ale jak widzę woli pani żyć wiejskimi plotkami niż faktami. Prawdziwa wykształcona mamusia jak w Niki:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wykształcona mamuśka -27 ponad rok temuocena: 22% 

  Racja, nie siedzę tak w prawie, bo mam ciekawsze zajęcia, niż straszenie ludzi. Może dla Pani/Pana to są insynuacje ale, jak to na wsi plotki szybko się rozchodzą. Niestety nie mamy już na to wpływu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -28 ponad rok temuocena: 60% 

  Skoro jest Pani tak wykształcona jak w Niki to powinna pani wiedzieć że takie szkalujące insynuacje jakie pani wysuwa kwalifikowane są jako pomówienia w kodeksie karnym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~???? -29 ponad rok temuocena: 100% 

  Właśnie, ktoś zapytał a co z nauczycielami? Może to oni powinni mieć decydujący głos w sprawie wyboru dyrektora, skoro dwie kandydatki wywodziły się z jednego, że tak powiem "gniazda"?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~A skąd wiesz? -30 ponad rok temuocena: 100% 

  A może zapytał i stąd taka decyzja?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -31 ponad rok temuocena: 52% 

  Nikt pewnie ich o zdanie nie pytał skoro Car zadecydował

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~zaskoczona -32 ponad rok temuocena: 100% 

  z tego co widzę padają pomówienia, oskarżenia ale nie wiadomo na kogo bo nikt o nikim konkretnie nie wspomina... to z czego ta gów.. burza.... jak wszyscy są anonimowi i piszą anonimowo o wszystkich? skoro poszły odwołania to niech zajmą się sprawą konkretne organy i zobaczymy kto miał rację... bo sobie można tak gadać do śmierci " a po co, a na co, a dlaczego, a ten zrobił tak, a ta zrobiła tak"... każdy zajął się swoją sprawą i decyzja należy do innych a nie do komentujących... nicki widzę nie są zastrzeżone, nie ma tu żadnych regulaminów, nie ma żadnych blokad, każdy może pisać jako ktoś dowolnie bez ograniczeń, nazwiska nie padają a to by było podszywanie i bezpodstawne oskarżanie... wszyscy są mieszkańcami gminy, mieszkankami, wszyscy są zdzwieni i oburzeni.... totalna dowolność ze strony gazety wiec pretensje do niej że tworzy taką politykę komentujących i nie wymaga nic więcej. Cierpliwości życzę na decyzje po odwołaniach bo popadacie w paranoje na ten moment...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zdziwiona -33 ponad rok temuocena: 83% 

  Rodzice w tej szkole to nie tylko Rada Rodziców i ich opinia...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -34 ponad rok temuocena: 72% 

  Tak rodzice to nie tylko rada a prawo obowiązuje wszystkich Pana Wójta też ale niektórzy z jego interpretacją mają problem tak jak się to stało w tym przypadku. Szkoda tylko że reprezentant mieszkańców który teoretycznie powinien je znać ma z tym problem i za wszelką cenę forsuje swoją kandydatkę przykre to jest

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zdziwiona -35 ponad rok temuocena: 25% 

  Szumnie tu odzywają się rodzice, którzy twierdzą, że ich głos został pominięty, bo konkurs unieważniono. A głos rodziców, którzy uważają inaczej już się tutaj nie liczy? Głos rodziców, dla których p. Madej przeprowadziła jeden z większych remontów od lat, pomalowała klasy i korytarz, a wakacyjną porą zmodernizowała zaplecze przedszkolne.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zdziwiona -36 ponad rok temuocena: 23% 

  Szumnie tu odzywają się rodzice, którzy twierdzą, że ich głos został pominięty, bo konkurs unieważniono. A głos rodziców, którzy uważają inaczej już się tutaj nie liczy? Głos rodziców, dla których p. Madej przeprowadziła jeden z większych remontów od lat, pomalowała klasy i korytarz, a wakacyjną porą zmodernizowała zaplecze przedszkolne.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~oburzona -37 ponad rok temuocena: 68% 

  no faktycznie extra zarządziła malowanie wtedy kiedy działało przedszkole, zamiast zrobić to miesiąc wcześniej gdy był remont też w drugiej części, a przez to całe malowanie dzieci musiały całe dnie siedzieć w tym smrodzie farb, który zdrowiu nie sprzyja; nieodpowiedzialny dyrektor i tyle

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zdziwiona -38 ponad rok temuocena: 67% 

  Chodziło mi o to, że rodzice w tej szkole to nie tylko Rada Rodziców...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -39 ponad rok temuocena: 71% 

  A co ma wynik konkursu do remontu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~oburzona -40 ponad rok temuocena: 65% 

  dramat to co się wydarzyło... wójt, który CELOWO ustanawia datę konkursu w terminie NIEZGODNYM Z WYMOGAMI jest w porządku? jak tak można? to ogromna niekompetencja!! nikt sobie tego terminu nie wymyślił, tylko komisja (osoby z gminy) taki termin wybrały!! - niech się gazeta zajmie wyjaśnieniem tego dokładnie!! a wszystko tylko po to, by w razie gdy nie wygra jego protegowana - co się właśnie stało! - mieć powód by konkurs odwołać i dalej ciągnąć kolesiostwo i układy z przegraną, którą teraz wybierze na P.O. dyrektora dno... zdanie rodziców dzieci uczęszczających do tej szkoły ma się gdzieś... najlepiej zabierać dzieciaki do innej, normalnej! szkoły

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~a co z nauczycielami? -41 ponad rok temuocena: 100% 

  A może ktoś by zapytał nauczycieli o zdanie? Czy oni tu się w ogóle nie liczą?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -42 ponad rok temuocena: 71% 

  Drogi kolego poniżej który podszyłeś się pod mój nik o takiej samej nazwie. Formułowanie oskarżeń jak wiesz ma swoje konsekwencje prawne i nie myś że jesteś anonimowy w internecie nikt nie jest. Zastanów się dwa razy czy warto. Mieszkanka świetnie to ujeła w poście poniżej że to co wypisujesz to zwykłe pomówienia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -43 ponad rok temuocena: 0% 

  Każdy może wybrać "nik" jaki mu odpowiada, nie jest to Pana/Pani dana personalna, co oznacza, że nie podlega pod podszywanie się, gdyż dodatkowo nie jest to powiązane z Pana/Pani kontem i nie zawiera danych personalnych. W końcu każdy może być mieszkańcem wsi, gminy, powiatu. Przed zarzutami polecam zapoznać się z podstawowymi definicjami. Z poważaniem, Mieszkaniec

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -44 ponad rok temuocena: 29% 

  Odnośnie wyborów dyrektora...przez tyle lat do obecnych dyrektorów uwag nie było.. teraz się znalazły więc o jakim wstydzie komentujacy piszą? Ze ktoś się sprzeciwił z pewnych względów i miał do tego prawo ? Osoba zarządzającą placówką nie powinna świecić tylko wiedzą jaka się kandydatka odwołana wykazała...wiedza to nie wszystko bo ją nabyć każdy może... najwidoczniej to dla wójta było za mało... czemu kandydatka próbując zyskać swoją sympatię odwiedzala rodziców z rady i przekonywała ich do niekompetencji drugiej kandydatki ? Czemu posuwala się do takich zagrań ? To jest wstyd i nieuczciwe.. A nie odwołanie się do decyzji mając jakieś do tego pobudki... skoro wójt rządzi gmina tyle lat musiał wiedzieć co robi... I ja osobiście wstydu w tym nie widzę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~mieszkanka 2 -45 ponad rok temuocena: 64% 

  Uczciwość i empatia to są właściwie cechy, których ta Pani na pewno nie posiada. Ale to moje zdanie i mam do tego prawo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkanka -46 ponad rok temuocena: 79% 

  Chyba ktoś tu przecenia siłę sprawczą rady rodziców. Cała komisja wybierająca kandydata na dyrektora liczyła 12 osób. Rada rodziców miała tylko 2 reprezentantów. Czy gdyby zabrakło jednego głosu rady rodziców z powodu rzekomego terminu to zmieniłby się wynik konkursu? Nie sądzę. Łatwo to sprawdzić. Zgadzam się że nie tylko wiedzą powinien wykazać się kandydat na dyrektora. Ważne są jeszcze inne cechy takie jak :komunikatywność, empatia, pasja, uczciwość. Moim zdaniem wszystkie te cechy pani Magda posiada. To moje zdanie i też mam do niego prawo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -47 ponad rok temuocena: 81% 

  Teraz widać jakich Wójt ma stronników i o jakiej uczciwości mowa.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -48 ponad rok temuocena: 89% 

  Podszywanie się pod mój nik tylko pokazało szczerość i zamiary piszącego. Może tak byś chociaż człowieku wykazał sie choć trochę odwagą cywilna i miał jej na tyle żeby nie podszywać się pod innych

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkanka -49 ponad rok temuocena: 79% 

  Żeby takie oskarżenia wysuwać to trzeba mieć jakieś dowody. To zwykłe pomówienia są. Każdy tak może powiedzieć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Men -50 ponad rok temuocena: 79% 

  Pan Wójt jak marszałek Witek dokonał reasumpcji i uznał że jedno osobowa komisja w jego osobie jest bardziej kompetentna niż kilkunasto osobowa komisja dokonująca wyboru. To wójt ogłosił konkurs wyznaczył termin potem go przełożył a na koniec uznał nieważność konkursu a za wszystkie błędy które on popełnił winnych brak. O czasie ludzi i środkach podatników już nie wspomnę które zostały zmarnotrawione. Brawo Panie Wójcie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Sympatyk gminy -51 ponad rok temuocena: 26% 

  Jest wycie- znakomicie!!! Oceniając kogoś trzeba patrzeć na swoje poczynania a nie brnąć w zakłamanie że wszyscy są źli tylko my jesteśmy dobrzy. Osoby które pisały poniższe komentarze powinny spojrzeć na swoje zachowanie i w jak potajemny sposób działały i działają dalej na szkodę szkoły i poniekąd gminy. Artykuł ukazał się 1.08 i nagle dziś po upływie 20 paru dni wylała się lawina krytyki??? Czyli do dziś działania Pana Wójta były dobre a teraz już nie bo stanoł ponad zawiścią i chęcią zemsty pewnych osób...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -52 ponad rok temuocena: 83% 

  Widzę że to chyba nie sympatyk gminy ale sympatyk Pana Wójta zabiera głos. Prawda widać zabolała. A karma wróci panie sympatyku. Potajemnie to działali ci którzy z uporem maniaka próbowali wywierać presję na unieważnienie konkursu i udało się im niestety. Niestety jaki włodarz takie i respektowanie prawa ale do czasu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkanka -53 ponad rok temuocena: 74% 

  Właśnie nam Pan pokazał jak się Pan stara nikogo nie zawieść. Jakie piękne słowa, szkoda że tylko dla gazety. Rodzicom ze szkoły w Trzciannie właśnie Pan pokazał gdzie ich ma, unieważniając uczciwy konkurs na dyrektora. Mam nadzieję że odpowiednie Organy skrupulatnie przyjrzą się tej bezpodstawnej decyzji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~żenada -54 ponad rok temuocena: 29% 

  Uczciwy konkurs? Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale wszyscy w koło mówią o tym, że to była "ustawka". Żenada...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -55 ponad rok temuocena: 80% 

  Wstyd Panie Wójcie. Unieważnienie konkursu na dyrektora szkoły w Trzciannie. Właśnie pokazał Pan że cygan tylko raz przechodzi przez wieś. Mieszkańcy rozliczą Pana przy kolejnych wyborach. A powołanie na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora osobie która przegrała konkurs to już jawna kpina z prawa, rodziców i mieszkańców którzy płacą podatki i chcieli by mieć kompetentnego włodarza a nie osobę niekompetentna która za nic ma prawo i normy moralne. Wstyd Wstyd Wstyd !!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Minus -56 ponad rok temuocena: 84% 

  Panie Wójt- może uwagi będą po wyborze dyrektora szkoły w Trzciannie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA