Klub Skier-Vis Business Center Skierniewice do sezonu 2021/2022 zgłosi trzy zespoły. Przygotowania do nowych rozgrywek rozpoczęte.

Klub Skier-Vis Business Center Skierniewice do sezonu 2021/2022 zgłosi trzy zespoły. Przygotowania do nowych rozgrywek rozpoczęte. (fot. Adam Michalski)

Siatkarki Skier-Vis Business Center Skierniewice przygotowania do sezonu 2021/2022 rozpoczną udziałem w obozie, na który w środę (11.08) udadzą się do Grudziądza. W najbliższych rozgrywkach  w ligach wojewódzkich w akcji zobaczymy zespoły młodziczek, kadetek oraz drużynę w III lidze.

Podopieczne Grzegorza i Katarzyny Hałatiuk wraz z opiekunami pojadą do Grudziądza w środę (11.08). Obóz zakończą 22 sierpnia. Grudządz to miejsce, do którego siatkarki jeżdżą od lat.

– Dobrze nam tam, mamy w Grudziądzu wszystko czego potrzebujemy – mówił swego czasu Marek Leśniewicz. Teraz Grzegorz Hałatiuk idzie jeszcze dalej. – Jesteśmy już honorowymi mieszkańcami Grudziądza – żartuje.

W obozie udział bierze 20 siatkarek, z wakacyjnych przygotowań zrezygnowały zawodniczki najstarszej drużyny, która będzie reprezentowała klub i miasto w rozgrywkach 2021/2022.

– W obozie nie biorą udziału seniorki, ale to nie oznacza, że nie zgłaszamy drużyny do rozgrywek III ligi. Przeciwnie – zaznacza Grzegorz Hałatiuk.

Poza trzecioligową ekipą w ligach wojewódzkich zagrają także kadetki i młodziczki.

– Do połowy sierpnia mamy nadesłać zgłoszenia do sezonu 2021/2022 – zaznacza opiekun siatkarek, który za kilka tygodni przystąpi do egzaminu trenerskiego.

Sezon 2020/2021 był udany dla siatkarskiego stowarzyszenia. Zespół juniorek znalazł się wśród najlepszych ekip województwa ostatecznie kończąc rozgrywki na ćwierćfinale mistrzostw Polski. Drużyna pań z III ligi była bliska awansu do II ligi.

Więcej na temat w wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy" z 19 sierpnia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Skierniewicka Liga Siatkówki i Skierniewicka Liga...

Turniej Judo Akademii Sztuk Walki Tiger

Turniej ligi wojewódzkiej koszykarzy w kategorii...

Mecz III ligi piłki siatkowej

Kolejny wyrównany hit w lidze siatkarzy

Zimowa Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi...

Piłkarskie emocje w żeńskim wydaniu. Dwa...

Piłkarze rozpoczęli halowy sezon 2021/2022

Rewelacyjne starty lekkoatletów. Przed nami zimowy...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA