Ruszyła międzyszkolna rywalizacja sportowa w roku szkolnym 2021/2022.

Ruszyła międzyszkolna rywalizacja sportowa w roku szkolnym 2021/2022. (fot. Adam Michalski)

Indywidualne Biegi Przełajowe rozpoczęły kalendarz międzyszkolnych imprez sportowych zaplanowanych na rok szkolny 2021/2021. – Chcemy zorganizować wszystkie zaplanowane na ten rok imprezy sportowe – mówi nowy przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach Tomasz Zarębski.

W piątek (17.09) na płycie bocznej przy ulicy Pomologicznej dzieci i młodzież reprezentująca szkoły podstawowe i średnie wzięła udział w zawodach otwierających cykl międzyszkolnych wydarzeń sportowych 2021/2022. Indywidualne biegi przełajowe rozgrywane były w trzech kategoriach: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada.

Zmagania dzieci i młodzieży poprzedziło uroczyste otwarcie cyklu, w którym wziął udział zastępca prezydenta Skierniewic, Jarosław Chęcielewski.

– Życzę wam jak najlepszych wyników i dobrej sportowej rywalizacji w całym roku szkolnym – zwrócił się do młodzieży odpowiedzialny za sport w mieście. Zastępca prezydenta wręczył także nowemu przewodniczącemu Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach pamiątkowe proporce.

– Liczymy na to, że w roku szkolnym 2021/2022 uda nam zorganizować wszystkie zaplanowane imprezy sportowe, a jak największa grupa skierniewickich sportowców weźmie udział w zawodach na szczeblu województwa – mówi Tomasz Zarębski

Przypomnijmy w minionych latach odpowiedzialnym za sport w ramach Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach był zmarły kilka miesięcy temu wybitny działacz sportowy, trener i nauczyciel Janusz Urbański.

Więcej o inauguracji sezonu w sportach międzyszkolnych, a także planach Szkolnego Związku Sportowego w kolejnym wydaniu (23.09) tygodnika "Głos Skierniewic i Okolicy".

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Juniorzy starsi AZS zakończyli sezon 2021/2022

Lekkoatleci UKS Vis rozpoczęli sezon halowy 2022

Widok i Szkółka GOKSiR z Lipiec Reymontowskich ze...

Rekordy życiowie sprinterów Akademii w pierwszym...

AZS wiceliderem, Ósemka trzecia. Doskonała forma...

Babilon MMA

Pako-bud Skierniewicka Liga Futsalu

Lodowisko w Trzech Króli nieczynne, jest za...

Pływacy i lekkoatleci, to był ich czas....