Lekcja o bezpieczeństwie nudna? Zapomnij! W Klasyku nauczycielem był kierowca rajdowy

Czterokrotnym Mistrz oraz siedmiokrotny Wicemistrzem Polski oraz Wicemistrz Europy w wyścigach motocyklowych Bartek Wiczyński poprowadził lekcję w Małym Klasyku.

W Małym Klasyku odbyło się spotkanie uczniów zerówki i klas pierwszych z Barkiem Wiczyńskim sportowcem, komentatorem  wyścigów motocyklowych.

W Klasyku motocyklista rozmawiał z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze, o zabezpieczaniu się w czasie

W Klasyku motocyklista rozmawiał z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze, o zabezpieczaniu się w czasie jazdy na rowerze. Zaprezentował strój, w jakim sportowcy ścigają się na torze. Mówił, jakie elementy tego stroju chronią sportowców w czasie ewentualnego upadku.

Szkoła po raz kolejny udowodniła – nauka może być przyjemna, a uczniowie mogą prosić o przedłużenie lekcji. To była prawdziwie mistrzowska lekcja.

Po spotkaniu dzieci obejrzały ciężarówkę, w której motocykliści mieszkają w czasie zawodów, a która tego dnia zaparkowała pod ich szkołą. – Oczywiście, ogromne emocje wzbudził ścigacz mistrza. Bartek Wiczyński cierpliwie rozdawał autografy i pozował do zdjęć, jak również nie pozostawił żadnego pytania bez odpowiedzi – mówi Elżbieta Tomczyk, nauczycielka.

Bartek Wiczyński swoją karierę na torach wyścigowych zaczął w 1998 roku, ścigając się w klasie 125. Już w 2005 roku

Bartek Wiczyński swoją karierę na torach wyścigowych zaczął w 1998 roku, ścigając się w klasie 125. Już w 2005 roku sięgnął po tytuł Mistrza Polski w klasie Superstock 1000. Od kilku lat ściga się w u boku Irka Sikory, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając kolejne sukcesy.

Anna Wójcik-Brzezińska

Anna Wójcik-Brzezińska

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA