Bieg Niepodległości odbył się w parku przy ulicy Sienkiewicza i cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników jak i widzów.

Bieg Niepodległości odbył się w parku przy ulicy Sienkiewicza i cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników jak i widzów. (fot. Adam Michalski)

Ponad 160 uczestników zgromadził na starcie finał triady biegowej 2021. W Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza, w czwartek (11.11) odbył się Bieg Niepodległości. Dzień wcześniej na stadionie przy ulicy Pomologicznej odbył się bieg dla uczniów skierniewickich szkół i przedszkoli.

Uczestnicy Biegu Niepodległości rywalizowali na 5. kilometrowej trasie prowadzącej alejkami Parku Miejskiego w Skierniewicach. Imprezą towarzyszącą był masz nordic walking.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 160 osób. Najszybszy z panów był Tomasz Szymkowiak z Wrześni z czasem 15:59. Drugi linię mety minął Adrian Przybyła z Iławy (16:45), a trzeci Bartłomiej Pająk (czas 16:54) – najlepszy z grona skierniewiczan.

Rywalizację pań wygrała biegaczka długodystansowa z MLUKS Rawa Mazowiecka Magdalena Ciołak, druga była Julia Szymkowicz z Bobrownik, a trzecia Sylwia Ambroziak z Łowicza. Najszybsza z grona skierniewiczanek była Katarzyna Hołownicka (21:30).

Organizatorem wydarzenia, podobnie jak całej triady był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. Na triadę biegową 2021 roku złożyły się cztery biegi: Bieg Zielonego Jabłuszka, Nocny Półmaraton, Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego oraz Bieg Niepodległości.

Więcej o biegu oraz podsumowanie triady w najnowszym wydaniu (18.11) tygodnika „Głos Skierniewic i Okolicy”.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Juniorzy starsi AZS zakończyli sezon 2021/2022

Lekkoatleci UKS Vis rozpoczęli sezon halowy 2022

Widok i Szkółka GOKSiR z Lipiec Reymontowskich ze...

Rekordy życiowie sprinterów Akademii w pierwszym...

AZS wiceliderem, Ósemka trzecia. Doskonała forma...

Babilon MMA

Pako-bud Skierniewicka Liga Futsalu

Lodowisko w Trzech Króli nieczynne, jest za...

Pływacy i lekkoatleci, to był ich czas....