wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 grudnia 2021 | 13:01 komentarzy 5
Strzały w Woli Cyrusowej (pow. brzeziński)

We wtorek (07.12) przed południem w miejscowości Wola Cyrusowa (pow. brzeziński) doszło do awantury domowej, która zakończyła się tragicznie. Nie żyje 49-latek, jego żona z raną postrzałową została przewieziona do szpitala.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci 49-letniego mężczyzny i zranienia 47-letniej kobiety, jego żony. Okoliczności wskazują na to, że między małżonkami doszło do kłótni, podczas której mężczyzna strzelił do żony, a ona w odwecie zadała mu cios ostrym narzędziem. Cios okazał się śmiertelny, natomiast kobieta potrzebowała pilnej pomocy lekarskiej.

Zakrwawionych małżonków znalazł ich syn, który zaalarmował służby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 19

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 5
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 4
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Kika 0 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Co też ci ludzie mają w głowach? Dokąd ten świat zmierza?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Smakosz -1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Tam maja bimber......skąd tam broń...????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Dramat -2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Ludzie posiadający broń powinni przejść złożone psychotesty. Jeśli kłótnia była powodem do użycia broni, to gość miał coś nie tak z głową. Dobrze, że nikogo nie zabił.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~ania -3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  miał bardzo bardzo nie tak z głową już wielokrotnie zdarzało się iż facet strzelał do ludzi bez powodu( najczęściej do robotników jak wołali zapłaty za prace i nie chciało się płacić to się groziło im bronią, i dlatego ten niby pałać tak wygląda) zawsze coś mu nie pasowało ludzie przez niego bali się czasami wychodzić z domu ale zawsze tatuś zapłacił i synusiowi się wiele razy upiekło

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Obsewrator -4 8 miesięcy temuocena: 80% 

  Rozumiem, że taki obowiązek powinni wypełniać wszyscy posiadający lub posługujący się bronią palną. W szczególności żołnierze, w tej liczbie tzw. terytorialsi, służby specjalne, wojsko, formacje ochrony, a szczególności dzielni choć dawno emerytowani pracownicy ochrony, policja, ksiądz proboszcz będący myśliwym czy posiadający broń do ochrony osobistej, funkcjonariusze pod przykryciem i przede wszystkimi posiadacze noża szturmowego, nabycie którego nie wymaga uzyskania z policji pozwolenia na posiadanie poprzedzonego badaniami psychologicznymi i psychiatrycznymi. To nie badanie jest lekarstwem na tego typu zachowania a rosnący poziom agresji i zachowań skrajnych. Nawet na ulicy coraz rzadziej rozmawiamy, coraz częściej wręcz wrzeszczymy jeden na drugiego. Niestety okresowe badania, nawet najczęściej wykonywane, nie spowodują, że nie będzie wypadków, czy to na drodze czy z użyciem broni różnego rodzaju (palnej czy białej).

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA