– Nie ma znaczenia co zarząd okręgowy zrobi, my już tak się zintegrowaliśmy, że sami ogłosimy się zarządem społecznym. Mamy prawo do świetlicy i będziemy z niej korzystać. Robimy swoje, spotykamy się i rozwiązujemy problemy, które dzisiaj wynikają na działkach – mówi Andrzej Malka.

– Nie ma znaczenia co zarząd okręgowy zrobi, my już tak się zintegrowaliśmy, że sami ogłosimy się zarządem społecznym. Mamy prawo do świetlicy i będziemy z niej korzystać. Robimy swoje, spotykamy się i rozwiązujemy problemy, które dzisiaj wynikają na działkach – mówi Andrzej Malka. (fot. Joanna Młynarczyk)

Działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Konwalia” nie chcą siedzieć bezczynnie i czekać na decyzję władz okręgowych w Łodzi, dotyczących dalszych losów ich nowo wybranego zarządu. Działają. W świetlicy ogrodu zorganizowali (18.12) spotkanie świąteczne.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy, co się dzieje w naszej sprawie, prawdopodobnie spotkanie w Łodzi już się odbyło, ale nikt nas o niczym do tej pory nie poinformował – mówi Andrzej Malka, prezes ROD „Konwalia”.

Działkowcy w świetlicy ogrodu zorganizowali spotkanie opłatkowo-kolędowe z udziałem delegatów.

Chcemy rozszerzyć zarządzanie ogrodu o delegatów, bo im więcej ludzi się włączy w zarządzanie, tym będą lepiej czuć problemy działkowe. Ale żeby ich zaangażować to trzeba najpierw zintegrować, stąd to spotkanie – tłumaczy Andrzej Malka. – Moja idea jest taka, że zarządzanie przenosimy na niższe szczeble, na początek zaproszeni zostali na spotkanie delegaci, potem delegaci będą zapraszać działkowców ze swoich sektorów na spotkania wigilijne. Dziś daję przykład dla delegatów, którzy mają przekazać życzenia niżej

– mówi prezes.

W programie artystycznym spotkania znalazła się poezja w wykonaniu Teresy Walendzik, a także odśpiewane zostały kolędy tradycyjne i nowe. Na ogrodowej scenie wystąpili: Andrzej Malka, Włodzimierz Ferfet oraz Tadeusz Majka z akompaniamentem gitary.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 9

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotoreportaże

To był barwny i huczny Dzień Reymonta

Ekologiczny piknik w „Iskierce”

Dzień Dziecka: Młodzi opanowali miasto [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka w Zagrodzie Ludowej

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

Charytatywny zlot samochodów i motocykli w...