Lejdis gra z Orkiestrą

Właścicielka salonu fryzjerskiego Lejdis nie widzi innej możliwości, dlatego kolejny raz weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia cały dochód zostanie przeznaczony na akcję charytatywną.

Już tradycyjnie od kilku lat Agata Stańczyk, właścicielka salonu fryzjerskiego Lejdis w Głuchowie będzie grała wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Formuła pozostaje bez zmian.

Wszyscy klienci, którzy odwiedzą nasz salon w niedzielę będą mogli wspomóc akcję, wrzucając pieniądze do puszki. Oczywiście cały dochód z tego dnia zostanie również przeznaczony na cel charytatywny.
Agata Stańczyk, właścicielka salonu fryzjerskiego

Tego dnia z usług mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, także dzieci.

– Oczywiście będziemy zachowywać wszystkie restrykcje związane z wymogami sanitarnymi. Z pandemią żyjemy już od jakiegoś czasu, dlatego wiemy jak działać – przyznaje właścicielka salonu fryzjerskiego.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku akcje udało się pomyślnie przeprowadzić również z obowiązującymi restrykcjami pandemicznymi.

Mimo to wiele miejscowości ze względu na pandemię rezygnuje z przeprowadzenia zbiórek na rzecz finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak postanowiła między innymi gmina Lipce Reymontowskie, gdzie co roku odbywały się liczne licytacje.

Tegoroczny 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowany został na ostatni weekend stycznia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS