– Doceniamy fakt, że mamy studniówkę, poprzedni rocznik jej nie miał, nasza też do końca była pod znakiem zapytania – zwracają uwagę maturzyści z LO im. B. Prusa.

– Doceniamy fakt, że mamy studniówkę, poprzedni rocznik jej nie miał, nasza też do końca była pod znakiem zapytania – zwracają uwagę maturzyści z LO im. B. Prusa. (fot. Joanna Młynarczyk)

Ostatnia sobota stycznia (29.01) dla młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Skierniewicach była dniem wyjątkowym – 150 maturzystów, a w sumie około 300 gości bawiło się na studniówce w Rezydencji Strobów.

Odetchnęli z ulgą, gdy zatańczyli poloneza. Studniówka licealistów z Prusa niemal do końca była pod znakiem zapytania.

Kiedy ogłoszono nauczanie zdalne, na 3 dni przed balem, wystraszyliśmy się, że może zostać on odwołany – przyznaje Maja, uczennica z klasy biologiczno-chemicznej. – Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu maturzysty, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie, że mogłoby jej nie być – dodaje Ola z tej samej klasy.

Poloneza młodzież zatańczyła w czterech turach, po czym złożyli podziękowania dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom.

Anna Janus, dyrektor szkoły życzyła młodzieży: – Niech ten wyjątkowy wieczór, magia studniówkowych chwil dostarczy wam zapału i sił, tak potrzebnych podczas przygotowań do matury. Wierzę, że w finale zapisywania naszej wspólnej księgi, razem będziemy cieszyć się bardzo dobrymi wynikami z egzaminu dojrzałości.

Najstarsi licealiści Prusa na balu bawili się wraz z wychowawczyniami: Alicją Wachnianin-Męciną, Anną Lelonkiewicz-Kubik, Anną Olczak, Moniką Stachów oraz Katarzyną Hałatiuk.


 

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 29

 • 25
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA