Jeszcze tylko w tę niedzielę pojedziemy zimowym pociągiem

(fot. KWRRB)

Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała zaprasza na ostatnie w tym toku feryjne wycieczki zimowym pociągiem. Przejazdy realizowane są ogrzewanymi wagonami z lat 50. i 60. XX w. Na pasażerów czekać będzie ognisko i dodatkowe atrakcje.

Kolej Wąskotorowa, po prawie dwuletniej przerwie organizuje przejazdy zabytkowymi pociągami zimowymi na trasie Rogów - Jeżów. Z oferty przewoźnika można było skorzystać już w dwie niedziele 13 i 20 lutego. Na ostatni w tym roku kurs kolejka wyjedzie w najbliższą niedzielę, 27 lutego. Odjazdy z Rogowa zaplanowane są o godz. 10.30, 12.20 oraz 14.00 ze stacji Rogów Osobowy Wąsk., oddalonej od stacji normalnotorowej Rogów o około 100 m. W zapewnieniu dogodnego dojazdu z Łodzi i Warszawy pomoże Łódzka Kolej Aglomeracyjna, od dłuższego czasu współpracująca z Koleją Rogowską. Pociągi ŁKA są skomunikowane z pociągami KWRRB.

Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała zapewnia przejazd w ogrzewanych wagonach, a na stacji w Jeżowie każdy podróżny będzie mógł zakupić gorący posiłek. Jeżeli wystąpią intensywne opady śniegu na pasażerów będzie czekała dodatkowa atrakcja. W przypadku opadów śniegu w skład pociągu zostanie włączony czynny kolejowy pług odśnieżny z lat 40. XX w.

Bilety na pociągi wąskotorowe można nabyć wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży dostępnego na stronie kolejrogowska.pl

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS