Wszystkie dyplomowane pielęgniarki, położne oraz pielęgniarze, podczas konwentu, otrzymali podziękowanie za swoją pracę.

Wszystkie dyplomowane pielęgniarki, położne oraz pielęgniarze, podczas konwentu, otrzymali podziękowanie za swoją pracę. (fot. Joanna Młynarczyk)

W międzynarodowym dniu pielęgniarki (12.05) Państwowa Uczelnia im. S. Batorego w Skierniewicach zorganizowała konwent nauk o zdrowiu. Tematem wiodącym była promocja zdrowia, rozpowszechnienie zdrowego stylu życia oraz pomagania innym.

 

Nasi goście, zaproszeni prelegenci, dowodzą, że trzeba troszczyć się o swoje zdrowie, pomagać dbać o nie innym i nawet można uczynić z tego swoje hobby – podkreśla Emilia Laska, przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PUSB. – Konwent zorganizowaliśmy po to, by pokazać jak ważne jest dbanie o zdrowie i walka, szczególnie, kiedy pojawiają się choroby nowotworowe. Wówczas trzeba korzystać ze wsparcia, jakiego udzielają stowarzyszenia, prężnie działające także na terenie Skierniewic – dodaje studentka PUSB.

W ramach konwentu, poza licznymi prelekcjami, odbyły się warsztaty dotyczące zdrowia, a także można było wziąć udział w pogadankach i debacie na temat HIV. Ponadto można było zostać dawcą krwi oraz zarejestrować się w bazie dawców szpiku kości.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA