Finał Miejski cyklu Czwartki Lekkoatletyczne odbędzie się w najbliższy piątek (3.06). Początek zaplanowano na godzinę 14.30.

Finał Miejski cyklu Czwartki Lekkoatletyczne odbędzie się w najbliższy piątek (3.06). Początek zaplanowano na godzinę 14.30. (fot. Adam Michalski)

Finał Miejski cyklu Czwartki Lekkoatletyczne pierwotnie miał odbyć się w piątek (27.05). Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów. Pojawił się zapasowy termin 2 czerwca (czwartek), ostatecznie zamknięcie 26. edycji nastąpi w piątek (3.06), początek przewidziano na godzinę 14.30.

Za nami już wszystkie etapy eliminacyjne 26. edycji cyklu Czwartki Lekkoatletyczne. W piątek (27.05) na stadionie przy ulicy Tetmajera młodzież z klas IV-VI miała wziąć udział w finałowym spotkaniu, jednak na przeszkodzie stanęła pogoda. Dziś pojawiła się informacja dotycząca ostatecznego terminu finału.

− Spotkamy się w piątek (3.06) o godzinie 14.30 − mówi Ewa Milczarek, organizator cyklu. − Wstępnie był pomysł, żeby finał odbył się w czwartek, jednak tego dnia nie wszyscy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Dlatego wracamy do terminu, który jako pierwszy widniał w harmonogramie jako termin rezerwowy finału i miejską edycję 2021/2022 zakończymy w piątek. Wiem, że tego dnia swoje święto na stadionie ma Szkoła Podstawowa nr 9, nasza impreza rozpocznie się kiedy uczniowie Dziewiątki opuszczą stadion. Zależy nam na tym, by wszystkie dzieci, które regularnie starowały zarówno w jesiennej jak i wiosennej części, mogły także wystartować w finale, a piątkowy termin jest optymalny − dodaje.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Lekkoatetyczny projekt w Szkole Podstawowej nr 7

Druga runda Pucharu Polski 2022/2023 na raty

Druga porażka Jutrzenki w IV lidze

Pucharowe granie. Do walki włączają się ekipy z...

Pełna pula Jutrzenki na inaugurację. Beniaminek...

Trzecioligowa Unia rozpoczęła sezon 2022/2023

Jutrzenka Drzewce z Pucharem Starosty...

Anna Kłosińska finalistką konkursu trójskoku...

Rusza Puchar Polski edycja 2022/2023

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA