Na rynku, poza głoszeniem haseł, licealiści zachęcali do rejestracji w bazie Fundacji DKMS, rozdawali ulotki, dotyczące transplantacji oraz oświadczenia woli.

Na rynku, poza głoszeniem haseł, licealiści zachęcali do rejestracji w bazie Fundacji DKMS, rozdawali ulotki, dotyczące transplantacji oraz oświadczenia woli. (fot. Joanna Młynarczyk)

„Bądź gotów ratować życie”, „Masz w sobie nie jedno życie”, „Porozmawiajmy o transplantacji” – te i inne hasła słychać dziś było na skierniewickim rynku (9.06). Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa wzięła udział w happeningu „Marsz po nowe życie”.

Od wielu lat organizujemy spotkania dla młodzieży promujące ideę transplantacji. W tym roku w happeningu wzięła udział młodzież klas pierwszych i drugich liceum – mówi Anna Michalska, pedagog szkolny i opiekun koła PCK.

Robimy to wspólnie z koleżanką Martą Kaczubą, nauczycielem języka rosyjskiego i opiekunem szkolnego koła PCK, współpracujemy też z koordynatorem transplantacyjnym Zbigniewem Wojdą z Łowicza i zapraszamy na spotkanie z młodzieżą osoby po przeszczepie narządów – informuje.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotoreportaże

To był barwny i huczny Dzień Reymonta

Ekologiczny piknik w „Iskierce”

Dzień Dziecka: Młodzi opanowali miasto [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka w Zagrodzie Ludowej

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

Charytatywny zlot samochodów i motocykli w...