W minioną niedzielę (12.06) dzieci z parafii św. Mikołaja w Słupi przyjęły po raz pierwszy komunię. To był bardzo ważny dzień dla dzieci i ich rodziców.

To wyjątkowa msza w każdej parafii. Uczucia towarzyszące temu świętu są niepowtarzalne. Trema łącząca się z ciekawością. Otaczająca dzieci miłość najbliższych oraz mądre słowa księdza sprawiają, że na długo uroczystość zapada w pamięć. Dzieci są bardzo skupione, a czuły wzrok rodziców pozwala na poczucie pewności i śmiałości kroczenia z ufnością w kierunku katolickiej wiary.

Odnowiony zabytkowy kościół w Słupi został przepięknie udekorowany. Atmosfera była wyjątkowa. Dzieciom towarzyszyły całe rodziny, które chciały uczestniczyć w tym doniosłym w ich życiu wydarzeniu. Niektórzy rodzice byli tak samo przejęci, jak dzieci przystępujące do komunii. Uroczystą mszę celebrował proboszcz parafii ksiądz Witold Panek, który jak zwykle z troską i wielką atencją mówił do najmłodszych parafian.

Fotorelacja z uroczystości także w papierowym "Głosie Skierniewic i Okolicy", który w kioskach już w najbliższą środę 15 czerwca. 

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 10

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA