Przed nami weekend sportowych atrakcji. Będzie coś dla biegaczy, coś dla miłośników motoryzacji, a także piłkarskich emocji.

Przed nami weekend sportowych atrakcji. Będzie coś dla biegaczy, coś dla miłośników motoryzacji, a także piłkarskich emocji. (fot. Adam Michalski)

Przed miłośnikami sportowych wrażeń weekend atrakcji. Już w najbliższą sobotę (25.06) odbędzie się drugi etap skierniewickiej triady biegowej, Nocny Półmaraton Skierniewicki. Dzień później odbędzie się druga eliminacja skierniewickiego rajdu samochodowego o Puchar Prezydenta miasta Skierniewice, Rajd Lata.

Rywalizacja w ramach nocnego półmaratonu toczyła się będzie nad Zalewem Zadębie. Organizatorem biegu oraz całej triady jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. Współorganizatorem wydarzenia będzie Trucht Maraton Skierniewice. Start i meta oraz biuro zawodów usytuowane będą nad Zalewem Zadębie przy ulicy Konwaliowej. Uczestnicy pokonają dystans 21,0975 km trasą posiadającą atest PZLA Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 22.00.

Przed nami także druga eliminacja, Rajd Lata. W maju, podczas pierwszej eliminacji ścigano się na terenie Ciepłowni Miejskiej oraz w Bełchowie (firma Sfamasz).

Na czerwcowe zmagania, które zaplanowano na najbliższą niedzielę (26.06) organizatorzy przygotowali nowe próby. Rywalizacja toczyć się będzie na terenie Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego, gdzie uczestnicy trasę wyznaczoną przez organizatorów pokonają dwukrotnie. Kolejną próbą, która będzie pokonywana dwukrotnie będzie próba usytuowana w Bełchowie. Różnicą będzie to, że w porównaniu do majowej, będzie inaczej skonfigurowana. Tradycyjnie kierowcy ścigali się będą także na terenie Ciepłowni Miejskiej w Skierniewicach.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Aż 350 uczestników cyklu Czwartki Lekkoatletyczne

Skierniewicki Rajd Jesieni 2023 przeszedł do...

Indywidualne biegi przełajowe rozpoczęły sezon

Licealiada w drużynowej lekkiej atletyce

Prace przy budowie stadionu miejskiego na ostatniej...

Unia na remis w Nieborowie

Łukasz Kadziewicz w Skierniewicach. Siatkarze...

Michał Łobacz najszybszy w skierniewickiej...

Ostatni sparing, za tydzień rusza piłkarska III...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA