Za nimi trudny rok szkolny. Pożegnanie absolwentów szkoły podstawowej

(fot. Joanna Młynarczyk)

Około 170 uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie i 50 uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza, a w całych Skierniewicach niemal 700 ósmoklasistów pożegnało się ze swoimi nauczycielami, kolegami, koleżankami i udało się na wakacje. Uroczystości odbyły się w czwartkowe popołudnie (23.06).

Ze wzruszeniem i łzą w oku dyrektorki skierniewickich podstawówek SP 1 i SP 4 – Anna Łapska i Barbara Karwat żegnały się z absolwentami.

Mimo przeszkód i trudności, spowodowanych pandemią i zdalną nauką, daliście radę – podkreśliła Barbara Karwat, dyrektor w SP nr 4.

Za pracę, zaangażowanie dziękowała też nauczycielom, wychowawcom i rodzicom. Młodzieży gratulowała wyników i życzyła bezpiecznych wakacji.

W Czwórce szkołę ukończyło 167 absolwentów. Za uzyskanie wysokiej średniej 5,0 i wzorowe zachowanie, dyrektor gratulowała 22 uczniom, wręczając im zasłużone nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem. Kolejnym 35 ósmoklasistom gratulowała bardzo dobrych wyników w nauce i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem. Szczególnie gorąco dziękowała za pracę uczniom klasy VIII c, która w minionym roku szkolnym wypracowała rekordową w historii szkoły średnią – 4,89!

 

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS