Za kulisami konkursu Miss Skierniewic

(fot. Anna Wójcik-Brzezińska)

Najpiękniejszą kobietą na świecie jest Polka. Karolina Bielawska Miss World 2021 nosi również tytuł Miss Województwa Łódzkiego. Przyglądając się kobietom, które weszły do tegorocznego finału wyborów najpiękniejszej w Stolicy Nauk Ogrodniczych i otrzymały możliwość wzięcia udziału w wyborach Miss Polonia, kto wie, czy na tronie królowej świata nie zasiądzie mieszkanka Skierniewic.

Tegoroczne wybory Miss Skierniewic dzięki choreografce, tancerce, szefowej Akademii Tańca 4-20 Monice Kotowskiej to przede wszystkim fantastyczne widowisko. Panie w strojach skierniewickiej firmy Andżela wyglądały to zwiewnie i romantycznie, to odważnie i zadziornie, ale i elegancko, i kusząco. Jedno jest pewne – tych diamentów nikt szlifować nie musiał, wskazane już elementy wyeksponowało piękno kobiet, które walczyły o tytuł najpiękniejszej Skierniewic.

Panie zaprezentowały swoją inteligencję, cechy fizyczne, talenty, ale po raz pierwszy w historii skierniewickich wyborów piękności, mówiły o kobietach. W swoich autoprezentacjach podkreślały – chcemy być rzeczniczkami tych, które nie dość głośno dziś mówią o swoich potrzebach, trudnościach, nie mają odwagi wyrażać się, być sobą. Większość uczestniczek podkreślała – ten konkurs to szansa na zdobycie większej pewności siebie, a nawet (w co może trudno uwierzyć) – pozbycie się kompleksów, które nie pomagają w życiu.

Choć brzmi to banalnie, to dla obserwujących konkurs było jasne – każda z wychodzących w sobotnie popołudnie na scenę przed skierniewickim ratuszem wygrała, jest królową.

W kuluarach o uczestniczki konkursu profesjonalnie zadbały panie z Centrum Kultury i Sztuki. Ilona Paluchowska zawiadywały backstagem, na zapleczu wyborów pracowały Iga Radomska, Anna Bruger, Agnieszka Skoczek. Wielkie brawa dla organizatorów, poniekąd to również ich zasługa, że panie tak fantastycznie prezentowały się na scenie.

W kuluarach nie dało się nie zauważyć pracy i wsparcia zespołu partnera wyborów firmy Andżela. To w strojach Andżeli finalistki prezentowały się na scenie.

Co ciekawe, konferansjerką podczas wyborów była Dorota Gargias, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, która – jak przyznała – sama startowała w wielu konkursach piękności, m.in. Miss Polonia 1999.

Panie, które wystartowały w konkursie, są księżniczkami, ale w tym wypadku w stwierdzeniu nie ma cienia krytyki. Zarówno te, które otrzymały diademy, jak te, które nie zdobyły tytułów, oczarowały widownię.

Czytaj także: Maja Sokołowska została Miss Polonia Skierniewic

Anna Wójcik-Brzezińska

Anna Wójcik-Brzezińska

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS