Pozostałe

wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2022 | 11:51

Za nami ostatni w sezonie 2022 turniej na ceglanych kortach przy ulicy Pomologicznej. W akcji Łukasz Zagibajło. (fot. Adam Michalski i STT Uzar)

Piąta edycja turnieju tenisowego par deblowych 100 plus zakończyła sezon 2022 na ceglanej mączce. Wygrała para Bogdan i Krzysztof Uzarowie.

W sobotę (8.10) na kortach OSiR przy ulicy Pomologicznej odbył się ostatni w sezonie letnim i zarazem wieńczący obchody 30-lecia Skierniewickiego Towarzystwa Tenisowego Uzar, turniej tenisowy par deblowych 100 plus. W zawodach brały udział pary zawodników, których suma lat wynosiła 100 i więcej.

Pierwsze miejsce zajęła para Bogdan Uzar/Krzysztof Uzar po finałowym zwycięstwie nad dwójką Włodzimierz Wasilewski/Łukasz Zagibajlo 6-0 6-3. Trzecie miejsce zajęła para Lech Kołakowski/Paweł Stopiński po zwycięstwie nad duetem Stanisław Pięcek/Konrad Pięcek 6-1 6-2. Piąte miejsce zajęła łowicka para Dariusz Dylik i Mariusz Lendzion.

Przy okazji warto zaznaczyć, że Prezes STT Uzar Bogdan Uzar na wniosek klubu, Urzędu Miasta Skierniewice oraz Wojewody Łódzkiego, decyzją Prezydenta RP za zasługi dla rozwoju polskiego tenisa został odznaczony Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości.