Obrońcy tytułu, Skierniewicki Węgiel w niedzielę grał z OSK Ekonomik 2.

Obrońcy tytułu, Skierniewicki Węgiel w niedzielę grał z OSK Ekonomik 2. (fot. Adam Michalski)

Miniony weekend (11-12.03), w hali przy ulicy Pomologicznej ponownie przebiegał pod dyktando emocji siatkarskich związanych z rozgrywkami Skierniewickiej Ligi Siatkówki.

W pierwszej lidze odbyło się jedno spotkanie, a OSK Ekonomik 2 uległ Skierniewickiemu Węglowi 1:3. Wygrana umocniła wielokrotnego mistrza w fotelu lidera.

Skierniewicki Węgiel w sezonie 2022/2023 gra w składzie: Tomasz Antoniak, Rafał Bogus, Kamil Dębski, Michał Kędzior, Robert Kowalski, Sławek Kraszewski, Jan Marat, Damian Sieczkowski, Jakub Sobolewski, Marek Szymczakowski, Anna Tagowska, Bartosz Walendzik i Kamil Ziółkowski.

OSK Ekonomik 2 występuje w składzie: Łukasz Brzozowski, Emil Gajda, Krzysztof Główka, Piotr Karmański, Bartek Kraft, Michał Niedbała, Marek Przybył, Marcin Wieczorek i Maciej Ziębiński.

W niedzielnym spotkaniu dla zwycięzców najwięcej punktów zdobył Robert Kowalski (13), dla pokonanych Bartek Kraft (12.)

W niedzielę (19.03) odbędą się dwa spotkania, LKS Retki − OSK Ekonomik 1 (godz.16.00) i Skierniewicki Węgiel − KU AZS Skierniewice (godz.19.00).

W grupie drugiej, w niedzielę (12.03) Pako-Bud przegrał 1:3 z LO im. B. Prusa i pokonał Skier-Vis 3:0. Panie ze Skier-Vis przegrały z LO im. B. Prusa 2:3, a ZSZ nr 2 uległ Malinie 1:3.

Pako-Bud gra w składzie: Grzegorz Filutowski, Tomasz Grzegorzewski, Paweł Karwat, Paweł Koczywąs, Łukasz Paruzel, Paweł Piasecki, Łukasz Piec, Krzysztof Piwosz, Arkadiusz Sekuter, Wioleta Staszewska, Filip Szmidt, Bartek Wójcik, Anna Zys, Patryk Zys i Sebastian Zys.

LO im. B. Prusa gra w składzie: Jakub Adamiak, Bartek Bąk, Wojciech Foks, Lena Górnicka, Maksymilian Jabłoński, Krystian Kalisz, Ewa Keller, Wojciech Kowalski, Mateusz Kozicki, Aleksandra Kozłowska, Jan Kuran, Stanisław Maciejewski, Jan Michalak, Michał Nowakowski, Wojciech Pędziwiatr, Małgorzata Rutkowska, Eryk Stępiński i Maja Stopińska.

Skier-Vis w sezonie 2022/2023 gra w składzie: Agnieszka Caban, Karolina Cichocka−Zgiet, Justyna Gałecka, Roksana Jóźwiak, Anna Kwaczyńska, Kasia Niedbała, Wiktoria Nowicka, Karolina Paczkowska, Ewa Pięcek, Monika Śmieszek, Katarzyna Wagner, Edyta Wenus−Belta i Klaudia Ziębińska.

ZSZ nr 2 występuje w składzie: Dominik Baczyński, Mateusz Badowski, Paweł Bełc, Sylwia Kazimierczak, Dawid Kowara, Kacper Krawczyk, Jakub Kłąb, Julia Macho, Radosław Michalczyk, Radosław Michalski, Konrad Popowski, Krystian Popowski i Kacper Walczak.

Malina, w sezonie 2022/2023 gra w składzie: Robert Baran, Wojciech Dąbrowski, Grzegorz Góral, Grzegorz Hałatiuk, Paweł Kaczorowski, Andrzej Kaliszek, Marek Klekotko, Piotr Kłobuchowski, Jacek Nowak, Andrzej Popiński, Marcin Sarna, Mirosław Skrzypiński i Tomasz Wójcicki.

Liderem grupy drugiej jest Malina.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

  • 6
    BARDZO PRZYDATNY
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    ZASKAKUJĄCY
    ZASKAKUJĄCY
  • 0
    PRZYDATNY
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY
    NIEPRZYDATNY
  • 0
    WKURZAJĄCY
    WKURZAJĄCY
  • 0
    BRAK SŁÓW
    BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Starty z orzełkiem na piersiach już w sobotę

Najmłodsi azetesiacy nadal w grze

Młodzicy UKS Nawa w konfrontacji z najlepszymi w...

Pływackie medale w Żyrardowie

Otwarte Mistrzostwa Skierneiwic w tenisie ziemnym

Ósemka najlepsza w Basketball Prague Games 2024

To już 25 lat aqua aerobiku w Skierniewicach

Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w...

Unia z pucharem wojewódzkim!