Zespół Skier-Vis ma przed sobą dwa najważniejsze mecze sezonu 2022/2023.

Zespół Skier-Vis ma przed sobą dwa najważniejsze mecze sezonu 2022/2023. (fot. Adam Michalski)

Już jutro (18.03), w hali przy ulicy Pomologicznej zespół Skier-Vis rozegra pierwsze spotkanie dwumeczu półfinałowego o mistrzostwo III ligi. Rywalem będzie Łaskovia Łask. – Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 13.00. Miłośników siatkówki ze Skierniewic zapraszamy na trybuny – mówi Grzegorz Hałatiuk, prezes Skier-Vis.

Rozgrywki III ligi w łódzkim wkraczają w decydującą fazę. Zespół Marka Hertela o być albo nie być w finałowym spotkaniu o mistrzostwo III ligi zagra z Łasovią Łask.

Pierwsze spotkanie dwumeczu odbędzie się w Skierniewicach, w niedzielę 18 marca (początek, godzina 13.00). Rewanż odbędzie się w niedzielę (19.03) w Łasku. Bilans dwumeczu zdecyduje o tym, która z drużyn zagra dalej. Półfinały dla drużyny pań ze Skierniewic mają być kolejnym etapem walki o II ligę.

− Zwycięzca półfinału zagwarantuje sobie udział w turnieju barażowym o II ligę − zaznacza prezes Skier-Vis. Skierniewiczanki liczą na doping z trybun, który poniesie je do zwycięstwa i przybliży do kolejnego celu w drodze do II ligi.

Przypomnijmy barw Skier-Vis Skierniewice w sezonie 2022/2023 bronią: Agnieszka Caban (kapitan), Karolina Cichocka-Zgiet, Justyna Gałecka, Rokasana Jóźwiak, Paulina Kłąb, Joanna Kłobuchowska, Anna Kwaczyńska, Martyna Mazgaj, Ewelina Murgrabia, Katarzyna Niedbała, Anna Nowak, Wiktoria Nowicka. Karolina Paczkowska, Ewa Pięcek, Katarzyna Prygiel, Nikolina Słomka, Katarzyna Szaskowska, Oliwia Szwed, Monika Śmieszek, Katarzyna Wagner, Edyta Wenus-Belta, Marta Wójcik, Klaudia Ziębińska. Trener Marek Hertel.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Starty z orzełkiem na piersiach już w sobotę

Najmłodsi azetesiacy nadal w grze

Młodzicy UKS Nawa w konfrontacji z najlepszymi w...

Pływackie medale w Żyrardowie

Otwarte Mistrzostwa Skierneiwic w tenisie ziemnym

Ósemka najlepsza w Basketball Prague Games 2024

To już 25 lat aqua aerobiku w Skierniewicach

Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w...

Unia z pucharem wojewódzkim!