Na terenie Szkoły Podstawowej nr 7, w czwartek (1.06), z okazji Dnia Dziecka, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7.

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 7, w czwartek (1.06), z okazji Dnia Dziecka, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7. (fot. Adam Michalski)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, a także dzieci z filii Przedszkola nr 5 na osiedlu Rawka wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu. Na terenie SP nr 7, w czwartek (1.06), z okazji Dnia Dziecka, odbył się Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7.

Rywalizację poprzedziła wspólna rozgrzewka, a jako pierwsi do zmagań przystąpili uczniowie młodszych klas. Później odbyły się biegi sztafetowe, w których rywalizowali uczniowie klas VII-VIII. Swój bieg miały także przedszkolaki, które z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem zmagali się z kilkudziesięciometrową trasą.

Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Jarosław Patan i Mateusz Wiercioch. Sportowe wyczyny uczniów i przedszkolaków obserwował dyrektor szkoły Marek Czarnota. Wszyscy uczestnicy otrzymali wodę i słodką niespodziankę. Najlepsi wrócili do domów z pucharami.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Starty z orzełkiem na piersiach już w sobotę

Najmłodsi azetesiacy nadal w grze

Młodzicy UKS Nawa w konfrontacji z najlepszymi w...

Pływackie medale w Żyrardowie

Otwarte Mistrzostwa Skierneiwic w tenisie ziemnym

Ósemka najlepsza w Basketball Prague Games 2024

To już 25 lat aqua aerobiku w Skierniewicach

Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w...

Unia z pucharem wojewódzkim!