Dni Bolimowa 2023

(fot. Beata Pierzchała)

Dni Bolimowa 2023 przeszły do historii jako niezapomniane wydarzenie, które przyciągnęło tłumy zarówno mieszkańców gminy, jak i licznych gości spoza regionu. To dwudniowe święto lokalnej społeczności zachwyciło wszystkich obecnych mnogością atrakcji.

W czasie imprezy tętniące życiem ulice zamieniły się w miejsce nieustającej zabawy. W strefie dla dzieci maluchy miały okazję korzystać z licznych atrakcji, które rozbudziły ich wyobraźnię i zapewniły niezapomniane chwile radości. Wielbiciele dobrego jedzenia mieli okazję delektować się wyśmienitymi potrawami i smakowitymi przysmakami dostępnymi w strefie gastronomicznej.

Wielbicieli muzyki usatysfakcjonował bogaty program koncertów, obejmujący różnorodne gatunki muzyczne. Na scenie wystąpili lokalni artyści oraz gwiazdy estrady, które rozgrzewały publiczność swoimi energetycznymi występami.

Prawdziwą gratką dla uczestników były konkursy i plebiscyty, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Zawody sportowe i kulturalne wciągnęły zarówno uczestników, jak i kibiców, tworząc atmosferę rywalizacji, ale także wzajemnej przyjaźni.

Frekwencja podczas Dni Bolimowa 2023 była imponująca. Oprócz lokalnej społeczności, wielu gości z pobliskich i odleglejszych miejscowości udało się do Bolimowa, aby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. To świadczy o tym, jak atrakcyjne i ważne są tego typu imprezy dla kształtowania więzi społecznych oraz integracji między różnymi środowiskami.

Organizatorzy mogą być dumni z tego, jak udane były Dni Bolimowa 2023. Tegoroczna edycja przeszła wszelkie oczekiwania, a wspomnienia z tego wydarzenia na pewno zostaną zachowane na długo w sercach uczestników. Już teraz niecierpliwie czekamy na kolejne dni pełne zabawy, kultury i wspólnego świętowania!

Obszerna fotorelacja także w papierowym wydaniu "Głosu" z 27 lipca.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Wiktor 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

  Dni miasta Bolimowa ! a w mieście kościół , pastwisko i krowa !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Dudi 1 11 miesięcy temuocena: 83% 

  Impreza jednego człowieka, który zniszczył i nadal niszczyć będzie (póki trwa jego kadencja) nasz piękny Bolimów. Zrobił nas „miastem” i dzięki temu jesteśmy w pierwszej 10 najbiedniejszych miast w woj. łódzkim. Gdzie było referendum w tej sprawie? Nie było po i tak większość wypowiedziałaby się przeciwko. Modernizacja rynku za 9mln na tyle nie wyglada- żal patrzeć na to zielsko wystające pomiędzy kostką na chodniku. Brak oświetlenia nocną - jedynie rynek oświetlony żeby było dobrze widzieć siedzących tam ludzi - na reszty ulicach/miejscowościach światła brak. O wodzie już nie wspomnę. Pani dyrektor ośrodka kultury nie umiejącej prowadzić większych imprez nie wspomnę- brakuje mi na tym miejscu przebojowej Pani Irenki. Gdzie są nasze dawne DNI BOLIMOWA z dyskoteką do rana, z konkursami rodzinnymi, kabaretem, występami dzieci? Odeszły już dawno w zapomnienie i przykro się patrzy na to jak ktoś niszczy dorobek innych. Robi się wszystko, ale nie to co powinno się robić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Bolimów

Dzień Dziecka: Młodzi opanowali miasto [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Stanisław Linart: „W powiecie też mam swoje...

Kołosowski: „Woda to dla gminy priorytet”

Słojewska: „Podejmę wszelkie środki, aby...

Gmina Bolimów: Wyniki wyborów do rady gminy

Tory potną wsie. Mieszkańcy przygotowują się do...